Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Karl Lagerfeld cipők minőség...

A Karl Lagerfeld cipők minőségiek is, vagy csak valamilyen egyéb okból drágák és divatosak?

Figyelt kérdés

Férfiként van pár márka ami valamiért nagyon taszít, ide tartozik többek között Calvin Klein, a GUCCI (jó, tudom hogy ez még sokkal drágább kategória) és a Karl Lagerfeld is.


Valahogy ezeknél azt érzem, hogy a prolik veszik jóval drágábban mint amennyit érne, veretésből… De lehet, hogy pusztán ez előítélet és rosszul figyeltem meg, mert amúgy még egyik márkából sem voltak cuccaim.


Most láttam egy Karl Lagerfeld férfi cipőt ami tetszik, de az előítéleteim miatt nem tudom eldönteni hogy megrendeljem e vagy sem.


Mik a tapasztalataitok, mennyire szoktak ezek minőségi cipők lenni? Illetve Ti mit gondoltok a márkáról?



2023. aug. 26. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amióta Lagerfeld úr meghalt és a rokonsága vette át a cég vezetését, nagyon silány minőségűek a cipők, 50 ezret vagy még annál is többet semmiképpen nem érnek, ha találsz valahol leértékelve 20-30 ezerért, azt megveheted, annyit megér, de annál többet én nem adnék érte.
2023. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Kb nem érdekel.Annyira nem hogy elmehetsz mellettem benne.

Azért a kényelem és az árak között nem húznék párhuzamot.

Itt a márkát fizeted.Dehogy ez bármiben is előrébb vinne a hétköznapjaidban azt kétlem.

Én se adnék ki érte annyi pénzt.Van annak helye máshol is,ami viszont kell,szükség van rá,és annyit ér,amennyiért adják.

2023. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minőségét, meg valódi értékét tekintve szinte egy az egyben a "Guess"-szel van egy szinten, nagyon erős a párhuzam köztük.


A "Guess" pedig nálam szitokszónak minősül, az irreálisan túlárazott, de mellette hihetetlenül gagyi minőségben készült, teljesen színvonaltalan márkák Alfája és Omegája.


A Calvin Klein teljesen vállalható, jó minőséget kínál, de boldog—boldogtalan ilyenekben mászkál, így az "exkluzivitása" nagyon sokat esett, és sokszor kellemetlenül hat már az adott embernek ilyet felvenni, mert tizenketten jönnek vele szembe hasonlóan minden eltelt újabb negyedórában.


A Gucci változó... Vannak nagyon jól sikerült termékei, meg vannak bizony sokkal gyengébbek is. Ők a "Kis pénz kis foci, nagy pénz nagy foci" elvét követik. A többmilliós daraboknál már nem merik vállalni a vásárló hülyének nézését teljes nyíltsággal, "néhány"százezerért viszont simán adnak olyat, ami elszakad a harmadik felvételnél.

2023. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Vedd meg mindenféleképpen!A legjobb választás és mindenki le fog hidalni ha megjelensz benne.Egy igazi istencsászár leszel és még a napraforgó is utánnad fordul.A legkényelmesebb lábbelik a világon!Aki nem ezt hordja és 60 ezer alatt vesz lábbelit az egy senki!

2#es voltam!

2023. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%
Nem kényelmesek. Jobban jársz egy jó Nikevel.
2023. okt. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adom

50k ért inkább egy pofás nike sneaker. Air Force,Dunk,Jordan1 stb...

Minőségre klasszisokkal jobb.

dec. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!