Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hord egy lány sem...

Miért nem hord egy lány sem ilyen igazi miniszoknyákat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. aug. 28. 05:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
93%

"Aki megveszi és viseli nagyon nem fogja meghatni, hogy vadidegeneknek gaznak tűnik 😭 mindenki azt hord amit szeretne és tetszik neki."

Ennyi.

2023. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
23%
10-es: nem, egyáltalán nem azok de a kérdés nem azokra irányult. A 6-os válaszoló leírta milyen a nőies hossz, én is azt hordok.
2023. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
18! Az oké, hogy rövid sportot hordanak,bár mint jeleztem és a kérdés is arra irányul, hogy egy 'rendes' miniszoknya sokkal inkább szebb lenne,mint ezek a basic félék.
2023. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
84%
#19 biciklis sorttal az a 'baj', hogy nem rendes rövidnadrág,és mivel totál passzos,ezért kb olyan ízlestelen,mint ha fehérneműben lennél,pláne ha átlátszó is.
2023. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
68%

"nem rendes rövidnadrág,és mivel totál passzos,ezért kb olyan ízlestelen"


Ezt személyesen soha nem mondta nekem senki, az utcán sem tettek rá megjegyzést, csak itt ezen a fórumon írják ilyen bátor emberek, mint amilyen te is vagy, lepontozós Józsika...


Amúgy meg ha nem tetszik ne nézz oda, én továbbra is viselni fogom, mert ebben érzem jól magam. Ja és nem sértek meg vele senkit, a közszemérmet biztos nem. Azt elismerem hogy nem tetszik mindenkinek, de ne tekintsük már ezt ekkora blaszfémiának 2023-ban, istenem...

2023. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
25%

#6 a nőiességnek az igényességgel is kellene párosúlnia, de úgy látom a kényelem előbb való mint a közízlés, ha már szó van róla.

Mert szerintem ha fontos még a közízlés, akkor sem a sport minisort,sem a miniszoknya nem ízléses,mert mind 2 sokat mutat,az egyik kiad minden formát,a másikban látszik a mezítelen vagy tangás részek.

Én már olyan gyerekes anyukát is láttam miniszoknyában,aki kicsit lehajolva látszott a teljes feneke,én voltam zavarban...

2023. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
66%

"a kényelem előbb való mint a közízlés, ha már szó van róla."


Ez úgy teljesen igaz, hogy a kényelem előbb való, mint a te saját ízlésed. Vagy bárki másé. Netán te képviseled itt a közízlést?


Vagy úgy véled, ezt a miniszoknyás gyerekes anyukát, akik látták rajtad kívül ezt a "világskandalumot", 100-ból 101-en igen megbotránkoztak?

2023. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
69%

"de úgy látom a kényelem előbb való mint a közízlés, ha már szó van róla."

még szép.

2023. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
69%

#25 többnyire nők írják és tartják ízléstelennek ha magában hordják ezeket a sport nacikat, ahogy a leggingseket is ízléstelennek tartják...

De felőlem akár tangában is járhatsz,a pasiknak biztos tetszene az is 😄.

Egyébként visszatérve a kilátszó popsira, ahogy annak a gyerekes anyukának kilátszott a mezítelen feneke, vannak akik direkt mezítelen járnak ilyen miniszoknyában,mert szellős és jó érzés úgy, meg ha észreveszik a mezítelen popsijukat az sem bánják... Persze ők ezt nem tartják kvásnak ugye 😉

2023. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
9%
Meg többnyire a nők azok, akik utcán is szokták hordani ezeket a nacikat. Újabban szerencsére egyre többen. Az igaz, hogy a pasik nem igazán hordják, vagy ha igen, ők leginkább sportoláshoz. Hogy ki milyen célból hordja, engem nem érdekel. Én csak azért mert kényelmes, semmi más nem érdekel, se az, hogy a pasiknak tetszik-e, se az, hogy neked ennyire nem (milyen borzasztó probléma is ez 2023-ban)
2023. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!