Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hord egy lány sem...

Miért nem hord egy lány sem ilyen igazi miniszoknyákat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. aug. 28. 05:48
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
32%

"többnyire nők írják és tartják ízléstelennek ha magában hordják ezeket a sport nacikat, ahogy a leggingseket is ízléstelennek tartják..."

nem kéne a nőkre fogni, hogy te személy szerint nem tudod elviselni, hogy mások milyen ruhadarabokat hordanak.

2023. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
72%
#30 persze azt hordjon mindenki amit akar,nők hordanak ilyen passzos leggingset, biciklis sortot utcán igen,mert ha pasik hordanàk ugyan abból az okból, mert bejön nekik a kényelem szempontjából, akkor egyből melegnek néznék, meg egy nő sem állna össze ilyen pasassal.
2023. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
79%
#31 én csak másokból indulok ki... Mit írtam mindenki hordjon amit akar,de akkor ne jöjjön senki közizléssel,kvás meg bzis véleményekkel!
2023. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

"persze azt hordjon mindenki amit akar,nők hordanak ilyen passzos leggingset, biciklis sortot utcán igen,mert ha pasik hordanàk ugyan abból az okból, mert bejön nekik a kényelem szempontjából, akkor egyből melegnek néznék, meg egy nő sem állna össze ilyen pasassal."

na végre kibújt a szög a zsákból, hogy mi bánt.

dolgozd fel, nőként nem mehetsz fedetlen felsőtesttel a strandon, férfiként nem mehetsz leggingsben az utcán anélkül, hogy ne néznének rád furán. szar ügy, szerintem sem itt kéne tartania a társadalomnak, de a te "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállásod is hozzájárul, hogy itt tart a társadalom.

2023. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
89%

#26


A kommentedet biztos, hogy nekem, azaz a 6-os válaszolónak szántad?


Mi az ízléstelen egy combközépig érő szoknyában?

Pl. ezek hol ízléstelenk?

[link]

[link]


A térdig érő szoknya meg ilyen:

[link]


Azért kérdezem, hogy biztos nekem címezted-e a válaszod, mivel én pont a feneket nagyon mutató miniszoknya ellen vagyok (a kérdező meg az ilyeneket preferálja), viszont a combközépig és a térdig érő szoknyából nincs ki az ember feneke, még ha lehajol is. Nyilván aki megtanult szoknyában lehajolni, az tud úgy, hogy ne legyen ki a bugyija, feneke.

2023. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
7%

#35 Erre a véleményedre írtam;A k..rvás öltözködés meg nem egyenlő a nőiességgel.

Ez mondjuk hülyeség már bocs,mert attól, hogy vki kva,még nő 😉.

Az ízlésességet meg arra írtam, hogy inkább ízléses egy normális miniszoknyás nő,mint egy ilyen olcsó,basic sortban flangálók.

2023. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
89%

#35

Szóval, akkor belém kötöttél, csakhogy valakibe beleköss, mert úgy tartotta kedved.

Én sehol nem írtam sortos dolgot, azt más írta. Tehát máris a kettőből az egyik kiesett.


Persze, attól, hogy valaki k..rva, még nő, de a nőiesség az nem az ő ruhastílusuknál kezdődik, ahol kint van majdnem a teljes mell és fenék. Az elegancia, nőiesség nem itt kezdődik még mindig.

Tehát ez sem talált.


Ott tartunk, hogy ok nélkül belém kötöttél.

2023. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Jav: nem #35, hanem #36
2023. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
79%

#34 valóban bánt a társadalmi előítéletek, megbélyegzés, a bunkó beszólások...

Szerencsére a nyugati társadalmak egyre liberálissabbak,de sok országban nem.

Konkrétan a példádra reagálva nyugati országokban Spanyolország, Németországban már átlagos strandokon is lehet fedetlen felső testtel fürdeni nőknek is,nálunk még nem,csak nudista strandon vagy aki bevállalós...

Én nem olyan vagyok amilyennek gondolsz,én liberális felfogású vagyok,csak a kettős mércét nem szeretem, és akik utcán beszólnak más kinézete miatt.

2023. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
70%
#39 ha azt várod, hogy mások elfogadóak legyenek a te öltözködésed felé, akkor alap, hogy te is elfogadó legyél mások, köztük a nők öltözködése felé. tudod, mindenki először a saját háza táján sepregessen.
2023. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!