Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki ajanlana valami fiusabb...

Valaki ajanlana valami fiusabb ruhat amit fel vehetnek a testverem eskuvojen?

Figyelt kérdés

Lany vagyok de a ruhakat utalom. A stilusom az mindig is lazs es fius volt. A test alkatom is inkabb fius mint lanyos.

Oltony es tarsai eletemben nem voltak rajtam ugyhogy nem tudom h hogy all es h nezek ki benne..



#ruha #esküvő #Fiusstilus
2023. aug. 30. 19:05
1 2
 1/16 Metionin ***** válasza:
81%
Akkor próbálgass nadrágos szetteket, overallt, női öltönyt. Biztosan van, ami jól fog állni.
2023. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Elegánsabb szövetnadrág inggel.

[link]

[link]

[link]

2023. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Egy esküvőn nem birsz lányos ruhát felvenni egy napig?
2023. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Lanyos ruhat birnak fel venni ha akarnak, de az nem az en stilusom mindig is ualtam oket, neten is nezegettem parat de az egyik rosszabul nez ki mint a masik

(sajat velemeny)

2023. aug. 30. 19:48
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

A férfi öltöny női megfelelőjét nadrágkosztümnek hívják szóval alkalmi nadrágkosztümöt keress valami elegáns blúzzal, vagy nadrágot blúzzal zakó nélkül. Az alkalmi látszólag sokszor csak annyiban különbözik az irodai munkábajáróstól hogy nem fekete hanem színes. Szabása néha buggyosabb. Biztos van ami jól állna. Attól hogy fiús vagy még lehetsz csinos.

[link]

[link]

[link]


Ilyesmikre gondoltam, üzletben érdemes felprobálni őket higy egyáltalán egyik áll jól, mert pl a magas derekú nem áll mindenkinek jól.

2023. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
25%

A ragozàstól màris ledobtam a làncot.


Elegàns öltönynadràg, blúz, esetleg ing, nadrágtartó pl jó lehet, egy brogue cipővel.

2023. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Átalakuló félben vagy? Muci.😀
2023. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7es valaszolo. Nem kel le szolnod masok stilusat te kedves itelkezo ketlabu

De egyebkent valaszolog a kerdesedre mert nem vagyok sgfej. A valalszom pedig NEM.

2023. aug. 31. 17:58
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

Köszönöm a válaszod.

Pedig egyértelműen arra következtettem, mert ahogy előbb is írta valaki, egy pár órát nem bír ki egy nő női ruhában, ott komoly gondok vannak.

Én is utálom az egyenruhát (öltönyt) de anno ünnepségeken mindenféle hiszti nélkül kibírtam.

2023. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
A 2. linkek inkább munkába valók.
2023. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!