Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik trend a legjobb és a...

Melyik trend a legjobb és a legszörnyűbb ezek közül?

Figyelt kérdés

Melyik tetszik annyira, hogy hordanád is és melyik az közöttük, amelyiket sosem vennéd fel?


[link]


máj. 14. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiket hordanék: 1,3,5,6. Az átlátszó zokni a legrosszabb. A legjobb nekem az alacsony, széles öv.
máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Katona Dius ***** válasza:
57%
Személy szerint nekem a 4-es nem tetszik, a bő farmerket sem szívesen hordom, és a szoknya-zokni kombó is üti nálam a plafont. De ez csak az én személyes nyavajám.
máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyiket sem venném fel és még a szemeim is kiugrottak és elgurultak ezeket a szetteket látván.
máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Ffu vok de a bokero oke
máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
#4 ezek a ruhák éppen illenek hozzád.
máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt hordanám, a két nadrágot (4. és 6. a listán) pedig csak talán. Komfortosnak érzem magam az ilyen bicikli-nadrág szintűekben, de nem mindig állnak jól. A többi, nem említett, pedig nem tetszik.
máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
Önmagában az első ruha, a boleró meg bizonyos ruhához a nejlon zokni nem nagy cucc, feketében még fel is venném. A bermuda és capri nadrág meg az az öv borzasztó.
máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mind nagyon borzalmas.
máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-2 borzalmas,a 6.felvenném,mint femboy. Ha nő lennék is így gondolnám.
máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik rosszabb, mint a másik. A 3-ason meg azt a hónaljmelegítőt nem is értem.

Valószínű az se véletlen, hogy ez mind női cucc, ők mindent is mindent issel összepárosítanak, aztán meg is magyarázzák, hogy az éppen miért jó.

máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!