Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangás fürdőbugyiról mit...

Tangás fürdőbugyiról mit gondoltok? (N)

Figyelt kérdés

Mennyire bevállalható strandra? Vagy már inkább általánosnak mondható a viselése?


Mutatnék képet milyet vettem, de ide nem szívesen tenném ki, csak privátban. Otthon már felvettem medencézéshez.



2023. szept. 4. 17:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Nekem elküldheted.
2023. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Én is megvéleményezném.
2023. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Mondok véleményt

27n

2023. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Küld el szívesen írok véleményt!
2023. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
21%
Közönséges, ha pasiknak közönséges, akkor nőknek is.
2023. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
szívesen mondok véleményt.
2023. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
39%

Ha meztelenül akarsz/szeretsz fürdeni, akkor miért nem nudista strandon fürdessz?

Ez igaz a tangás fürdőzőkre,akik azt hiszik, hogy csak nekik áll jól,nekik van jó seggük, meg ők akarnak izgatóak lenni.

Mert ez a tangás kinézet már elégge izgató,szexuálisan vágykeltő egészséges hetero vagy leszbi embereknek.

Az emberek meg nem azért járnak strandolni, hogy pláne pasik, hogy a tangás popsikra ráizgulva eldugják az ágaskodó fütyijuket a törölköző alá,vagy gyorsan kiverjék a wc-ben, hanem lazúlni,napozni,pihenni járnak.

Sajnos nem fogják fel az ilyen hozzád hasonló magamutogatók, hogy egy ffit könnyű feligatni, gondolom te sem vennéd jó néven,ha sorba mennének hozzád a rádizgult hímek, hogy jól meg akarnának du*ni?? Akkor már fel lennél háborodva ugye?

2023. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen elfogadott manapság a tangás fürdőruha. Kérdés, hogy milyen az alakod? Ha vékony, sportos vagy, kerek és izmos a feneked, akkor nyugodtan vedd fel, ha nem feszengsz benne.
2023. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%

#8 persze elfogadott,kivéve ha pasikról van szó... Sok pasinak is van jó popsija,amit a nőknek is bejön,de egy normál fecskében is látszik a formája, nem csak ha tangában lennének.

Ha meg némely jó seggű pasi felveszi a 'teljesen elfogadott' ffi tangát, akkor az közönséges,búzás,illetlen,szexista,gyerekekre káros lenne ugye?

2023. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Én már meg fogadtam,hogy nem adok mások véleményére.Így természetesen én szeretem,.44N
2023. szept. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!