Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hetero pasik férfiak körében...

Hetero pasik férfiak körében mennyire elfogadott a tanga?

Figyelt kérdés
Van aki hord, akár napi szinten, vagy csak alkalmanként pl lány kedvéért? :) Ha igen miért? És milyent?

2023. szept. 5. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Rajtam még nem volt soha ilyen ruhadarab, és olyan barátnőm sem volt akinek ilyesmi igényei lettek volna.


Látatlanban azt tudom elképzelni hogy rohadt kényelmetlen lehet.

2023. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Hetero vagyok. Nem rendszeresen, de ilyenkor nyáron szoktam férfitangát felvenni. Nem más, hanem a saját kedvem miatt. Nem azért, hoyg bárkinek mutogassam. Nadrág alatt úgy sem látszik.
2023. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Vegyes az elfogadottsága, legalábbis ahogy itt olvasom. Viszont a való életben pedig simán hordható, senkit sem érdekel. Én már kb 15 éve csak tangát hordok. Mindenhová ezt veszem fel, télen-nyáron folyamatosan. Egy csomóan láttak már tangában, és senki sem tett rosszalló megjegyzést rá.

Legelőször barátnőm tanácsára próbáltam ki, az ő ötlete volt. Aztán amikor először látta rajtam, nagyon bejött neki, és nekem is tetszett, kényelmes is volt. Aztán egyre több tangám lett, amiket rendszeresen tőle kaptam, és így hamarosan teljesen áttértem a tangára. Ma már nehezen tudnám elképzelni magam másfajta a alsóban.


Amúgy volt már mindenféle fajta, fazon, szinte mindegyik bejött nekem.

2023. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
#2 vagyok. Nekem is kényelmes. Eleinte mikor először volt rajtam, volt kicsit furcsa, hogy valami ott van és érzem a vágatban. De pár nap után teljesen megszoktam és kényelmes lett. Gondolom ezzel a csajok is így vannak, mikor először vesznek fel tangát.
2023. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
22%
Nőkön simàn elfogadom.
2023. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Annyira mint hetero nők körében a boxer.
2023. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Igazából a tanga inkább való férfiaknak,mit nőknek, higiéniai szempontból. Ugyebár a fenék sosem steril, és a bevágó pánt tökéletes híd a baktériumoknak a hüvely felé. A pasiknál azért nincs annyira közel a húgycsőnyílás a végbélhez.


Számomra viszont kicsit sem kívánatos egy pasin.

2023. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
91%
Öcsém fel szokta venni. 25/N.
2023. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Főleg nyáron hordok, sokkal praktikusabb a melegben. Nem mutogatom, öltözőben is próbálok diszkrét lenni, hátha valakinek nem tetszik. Csak a barátnőm tudja és egy-két haver. Egy barátom is hord tangát.
2023. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 winR ***** válasza:
96%
Én bringázáshoz vettem fel először a feszülős bringásnaci alá, annyira nem jött be, pedig rendes férfitanga volt. De utána megszoktam ,farmer vagy rövidnadrág alá is felvettem. De úgy látom, elég elfogadott már, mondjuk én öltözőben azért nem mutogatnám magam benne :-)
2023. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!