Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem elfogadott így...

Miért nem elfogadott így öltözködni iskolában?

Figyelt kérdés
Miért nem elfogadott ha valaki melegítőbe akár iskolába menni, ha valakin kapucnis melegítőfelső van az természetes de ha már a nadrág is az akkor parasztság...

2023. febr. 6. 17:21
 1/9 anonim válasza:
76%
Van olyan társadalmi réteg, ahol teljesen normális, de sokan nem oda szeretnének tartozni,
2023. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Én még kapucnis melegítőfelsőben sem megyek utcára, kivéve ha épp futni indulok.


A sport öltözet nekem sportolni való, ahogy pizsamában vagy fürdőruhában se megyek dolgozni vagy iskolába, szerintem melegìtőben is fura.

2023. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert igénytelen hatást kelt, azért.

Az iskola egy tanulónak kvázi munkahely, és munkahelyen sem trógerül járunk be. Ha a munka home office (=online oktatás), akkkr nyilván mindegy, hogy mit veszel fel.

2023. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, van olyan társadalmi réteg, de ez nem zárja ki, hogy egy értelmes embernek is bejöjjön ez az öltözködési stílus. Én például jó időben sokszor hordok neccharisnyát, de még mindig nem változtam tőle prostivá. :D Aki normális és kicsit is nyitott feléd, az úgysem az alapján fog megítélni, hogy alul is melegítőben vagy, hanem beszélget veled és majd abból von le következtetéseket.
2023. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem gáz így menni suliba.Ha nincsen kedvem felvenni farmert akkor én is melegítőben és pulcsiban vagyok.
2023. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem elfogadott? Anno a mi sulinkban is sokan abban jártak, főleg a fiúk.
2023. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én szinte mindig melegítőben vagyok és kapucnis felsőben, de itt az iskolában még nagyon sokan
2023. febr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egyáltalán nem igénytelen, van sokféle melegítőnadrág, ami jól néz ki és persze kényelmes.
2023. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ennyit a többi ember véleményével, ha neked a melegítő kényelmes, akkor vedd fel azt! Én bátran hordok az utcán susogós nike melegítőt, mert nekem az kényelmes, és azt szeretem, de nyilván ahova úgy kell felöltözni oda farmert veszek fel!
2023. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!