Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok, ciki ha fiú...

Fiúk lányok, ciki ha fiú szereti a biciklis nadrágot?

Figyelt kérdés
Az én férjem vett magának mert szerette volna ki próbálni milyen is ez, mert olyan sokan viselik, és bizony nagyon is be jön neki. Nekem is tetszik rajta nagyon.

2023. szept. 8. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem az, bár szerintem is inkább csajos viselet, nyugodtan hordja ha neki tetszik. Én ugyan lány vagyok, de én is szeretem, nagyon kényelmes.
2023. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy ciki!

Sportoláshoz a legjobb. Én is imádom, csak ebben sportolok férfiként. Akár biciklizés, akár bármi máshoz ez a legjobb.

2023. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon szeretem pedig férfi vagyok.
2023. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem N vagyok.
2023. szept. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
A bringás gatyákban van egy speciális ergonomikus kialakítású gél vagy szivacs betét, ami a feneket és a nemi szervet hivatott feltámasztani és védeni, de az kizárólag bringázásra lett kifejlesztve. A betét nélküli kontúr változatát nevezik kompressziós shortnak (vagy contour shortnak) is, az viszont már tökéletes sokféle sporthoz, főleg azoknak, akik nem szeretnek vagy szégyellnek szuszpenzort viselni a sokkal kényelmesebb lazább és rövidebb sport shortok alá.
2023. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne ciki?! Évek óta ilyenben tekerek. Mozogni a legjobb benne. Az izzadtságot is elvezeti, nem fülledsz bele. Teljesen jó. Nyilván én sportoláshoz hordom. Munkahelyen, meg a villamoson azért fura lenne ilyenben flangálni. De akinek ehhez van kedve, felőlem tegye, semmi rosszat nem tesz vele.
2023. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem mert kényelmes. f
2023. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Bringázáshoz vette a férjed? Vagy "csak úgy"? Csak mert a bringás gatya bringázáshoz való...

Bár állítólag elég sokan vannak, akiknek fétisük az elasztikus spandex, latex, bőr, stb.

2023. szept. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Csak simán veszi fel:)

Szerinted ez gond?

2023. szept. 12. 07:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az előző válaszoló vagyok, hanem a 6-os. Nekem fura és kényelmetlen lenne itthon betétes biciklis gatyában lenni. Ha meg nem betétes, hanem mint ez a női cicanaci, akkor ő tudja... Nekem nem gond. Végül is nyáron van hogy én is tapadós hosszabb szárú boxerban flangáltam itthon napközben is. Sőt, a kertbe is így mentem ki. Utcára azért nem. Ez gyakorlatilag szint ugyanaz a ruhadarab.
2023. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!