Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki,ha egy lány megkér hogy...

Ciki,ha egy lány megkér hogy rakjam neki vissza a biciklije láncát és én nem tudom hogy kell?

Figyelt kérdés
Múltkor egy haverommal voltam a Margit szigeten,egy lány odajött hozzánk hogy leesett a biciklije kerekéről a lánc és vissza tudnánk tenni.A haverom visszarakta neki,én inkább meg sem szólaltam.De mi lett volna ha egyedül sétálok a Margit szigeten és úgy jön oda a lány?Lehet bunkónak tartott volna ha azt mondom neki nem tudok segíteni.Lehet azt gondolta volna nem is akarok.Nekem nincs biciklim,nem értek hozzá.

2020. szept. 22. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kezeltethetnéd már a paranoiádat. Senkit se érdekelne, ha nem tudnád visszatenni a láncot, semmit se gondolna senki. Keresne valakit, aki vissza tudja tenni a láncor.
2020. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 de nem gondolná azt hogy béna vagyok?
2020. szept. 22. 20:00
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

De azt gondolná! :-DD

Amúgy mit számít neked, hogy egy ismeretlen mit gondol rólad...?

2020. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 én elég érzékeny típus vagyok.Ha egy lány megkérte hogy tegyem vissza a biciklije làncàt és mondanàm hogy nem tudom,utàna 2 óràt azon gondolkoznék hogy mit gondolhatott rólam?
2020. szept. 22. 20:05
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyakon felül keresd a bajodat...
2020. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondol semmit, ő se tudta hogyan kell, akkor vagy mindketten bénák vagyok vagy egyikőtök sem.
2020. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Na igen, 2020 van, de egyesek még mindig nem tudják megérteni, hogy nem mindenki ezermester, hiába férfi az illető... Nem kell az ilyennel foglalkozni, ilyenkor mindig az jusson eszedbe, hogy nem te vagy a hülye, hanem ő.
2020. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire bánt, hogy nem tudod hogy kell felrakni egy láncot, akkor tanuld meg, 5 perc se kell hozzá szerintem, csak menj el egy biciklis haverodhoz.
2020. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Majd nézek a youtubeon ilyen videókat,meg azt is jó lenne megtanulni hogy kell egy autó kerekét kicserélni.
2020. szept. 22. 20:15
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#8: a kérdezőnek nem az a baja, hogy ezt az egy dolgot nem tudja. Úgy érzi, hogy neki a világon mindenhez értenie kéne, és ha kiderül, hogy van legalább egy dolog, amihez nem ért, akkor ő egy szar alak.


Kérdező, tudom, hogy nehéz, én is gondolkodtam régen úgy, mint te, de nem kell mindenhez érteni az embernek. Ne hasonlítgasd magad a nálad több tíz évvel idősebb, sokkal tapasztaltabb szüleidhez vagy más emberekhez. De a veled egykorúakhoz se. Amúgy is csak magaddal szúrsz ki, ha az időd nagy részét kesergéssel töltöd.

2020. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!