Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloween-jelmez kéne. ötletek?

Halloween-jelmez kéne. ötletek?

Figyelt kérdés
vámpírra gondoltam, szeretnék ötleteket kérni, hogy sminkeljek, mit vegyek fel, stb. esetleg ötlet, hogy Pécs környékén hol lehet vámpír-fogakat beszerezni???
2010. okt. 16. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
hát az arcodra fehéres sminket kenj, hogy sápadt legyél. a szemed lehetne esetleg füstös, a szád natúr. vámpírfogakat még láttam, hogy fehér műkörömből kivágni, és felragasztani. bár ez nem túl tartós. ruha meg szerintem mindegy :P
2010. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szád pont hogy vérvörös legyen :D
2010. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arc: hófehér alapozó/púder. A szemeidet fesd ki feketével, a szádra vigyél vérvörös rúzst. A haj szerintem mindegy. Én leengedném a hejedben ha hosszú hajad van.

Ruha: Ha anyukád esetleg tud varrni, akkor csinálhatna neked egy egyszerűbb jelmezt. Pl: Egy fűzőhöz hasonló felső, ami vörös és egy fekete hosszú szoknya, fekete cipővel. Viszont a kínaikban is lehet olcsón kapni fűzőt, felülre azt felveszed alulra pedig a fekete szoknyát. Ja és ilyen felhajtott gallérszerű valami. :D Mindjárt linkelek egy képet. Kicsit homájos. :S [link]


Ilyen fogat pedig szerintem találsz 100 ft-os boltban vagy ilyen kis diszkontban vegyesboltban, főleg hogy nemsokára helloween lesz. ;)

2010. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
öltözz alkonyatba xD
2010. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!