Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem tök gázaK ezek...

Csak szerintem tök gázaK ezek a push up melltartók? Úgy összenyomja a melleket, h oldalt nem is marad semmi.

Figyelt kérdés
természetellenesnek tartom, sokkal szebb egy rendes dekoltázs..nem?
2010. okt. 17. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

nekem se jön be. lány vagyok, így női szemszögből kényelmetlen és egészségtelenebb mint egy jó minőségű egyszerű szivacsozás nélküli melltartó. pasi szemszögből meg annyit tudok, hogy lehet sokaknak bejön, de sztem akinek van egy kis esze az nem akarja így becsapni magát mert amikor a push up lekerül a csajról akkor aztán a meg lehet hogy csalódni fog a meztelen igazságban.

ja és a push up-al nyakba felnyomott mellek tényleg elég ocsmányul néznek ki, tiszta természetellenes.

2010. okt. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem nyomja ossze, leheet hogy kicsi a meret.
2010. okt. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

sztem is rosszat választottál

nekem tetszenek

2010. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rossz a méret. Nekem is vannak ilyenek, de nincs a nyakamba a mellem, és minden normálisan néz ki.

Én azért hordom, mert lógósak nagyon a melleim, elég, ha párom tudja, hogy milyen cickóim vannak, a többieknek nem kell tudnia és nekem jól esik, ha szépen néz ki és nem a bokámat veri.

2010. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Amikor melltartót vásárol valaki, nem csak a kosár méretet kell nézni. Fontos, hogy sehol (váll, hát, hónalj) ne "vágjon be" a bőrbe. Illetve hogy a háton lévő keresztpánt ne legyen feljebb, mint elől a kosár. Érdemes vásárlás előtt mindig felpróbálni, mert más fazonból, más méretre van szükség.

Egy jó melltartó kényelmes, és előnyös.

2010. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a melltartó, amiben csak oldalt van szivacs, az igenis összenyomja..
2010. okt. 17. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyomja össze, csupán a formája miatt kell. Szép, kerek lesz tőle a mellem, ami alapból hosszúkás. Én nem mellméret-növelésre használom (75/c)
2010. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem se nyomja össze!Bár egyszer próbáltam a kínaiban melltartót és szabályosan úgy összenyomta,hogy amikor rávettem a felsőm, oldalról 2 domborulatom lett!:S Azóta nem próbáltam kínaiban!
2010. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kinai meretek jol el vannak meretezve. 37-es labam meg az o 40-sukbe se megy bele. Vagy azert mert ok kicsik, vagy anyag sporolas, de az egesz vilag panaszkodik. Ilyen fontos ruhadarabot mint melltarto, soha nem szabad kinaiban venni.
2010. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!