Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » VINTED miért rejti el a...

VINTED miért rejti el a hirdetéseim? Miért jó ez neki?

Figyelt kérdés

Feltettem egy bontatlan, eredeti Pierre Cardin inget, prémium minőségű. Címke rajta van, számlája meg van.


Engedte meghirdetni, de utána rákerestem a profilomra nem belépve, és láttam, hogy sem a Pierre Cardin ing nem látszik, sem amiket utána töltöttem fel.

Amiket előtte az igen.


Miután töröltem a Pierre inget és amik még szintén nem látszottak, utána tudtam úgy hirdetni, hogy látszon.


A Vinted nem akarja, hogy márkás termékeket adjanak el? Vagy legalább miért nem jelzi, hogy ezt nem lehet meghirdetni? És főleg más termékeim miért rejti el? Amik fast fashion termékek 2000 ft körüli áron.


Köszi!



2023. szept. 14. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Valamit elbénázol.

Egyebkent nem valik rogton lathatova a hirdetes, mindegyiket ellenorzik es addig csak a feltolto latja

2023. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor és addig rejtik el, amíg nem bizonyosodnak meg róla, hogy eredeti e. Ehhez ugye több képet kell feltenni, hogy bizonyítsd, hogy valóban eredeti a terméked. Ha mindent rendben találnak, akkor kiengedik. Ha nem, akkor valamit javítani kell a hirdetésben. Nyilván ezt a márkás termékeknél játszák csak el.
2023. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!