Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy homokóra...

Miért van az hogy homokóra alkatúként még egy magas derekú bő szárú nadrág is jobban áll rajtam, mint egy alacsony derekú skinny farmer?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A csípőnadrág senkinek sem áll jól.
2023. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csipőnadrág a full vékonyaknak áll jól. Akin egy icipici háj is van, az már ki fog buggyanni belőle, márpedig a homokórák csípőben erősek.
2023. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vékony homokóra vagyok, 170 cm, és 50 kg, de attól még csipőben erősebb vagyok.
2023. szept. 15. 18:18
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
100%
én még modellt se láttam akin jól állt volna csípőnadrág csak addig amíg beállt egy pózba. aztán oldalt fordult és előre hajolt, volt felemelte a lábát és máris jöttek a hurka-gyurkák. ilyen az anatómia. csontváz ha meghajol rajta jól áll, de rajta meg akkor nem áll jól ha nem hajol meg. idióta ruhadarab beállított fényképekre tervezve.
2023. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a derekadat emeli ki, ami a homokóra alakúak legvékonyabb része?
dec. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!