Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Krémszínű, elegánsabb szövetka...

Krémszínű, elegánsabb szövetkabátot és ugyanilyen színű bokacsizmát milyen holmikkal lehet viselni hidegebb időben, ha amúgy a ruhatáram sötétebb?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy gyönyörű kabátot és most vettem egy hozzá illő bokacsizmát is. De fekete harisnyával, sötétebb szoknyával ez nem illik. Eddig csak sötét kabátjaim voltak. De ez nagyon tetszik nekem, csak meg vagyok lőve.
2023. szept. 19. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel kombinálhatod.Mindennel jól néz ki.🙂
2023. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De illik a sötétebb ruhákhoz is. Legalább nem lesz minden ugyanolyan színű, jó a kontraszt. A sötétebb szoknyát meg felhúzhatod nem fekete harisnyával is.
2023. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 winR ***** válasza:
Szerintem is sötét szoknyával és harisnyával jól néz ki. Esetleg a fekete harisnya helyett próbálhatod testszínűvel is.
2023. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!