Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dress code női politikusok...

Dress code női politikusok számára?

Figyelt kérdés

Szerintem a magyar politikus nők nem elég elegánsak, nincsenek eléggé kiöltözve.


Míg a férfiak legtöbbje fehér ingben, sötét öltönyben, nyakkendőben ül a parlamentben, addig a nők elkényelmesedtek. Túl egyszerű egyberuha, pulcsik, olyan felsők, ami nem blúz, nadrág, kardigánok. Szerintem ez felháborító...


Hasonlóra kéne kötelezni őket, mint a férfiakat:


- Világos (fehér) BLÚZ!! legyen rajtuk! Nem valami csipkés felső, pulcsi, garbó vagy más nem blúz anyagú valami, mert az csak megúszás a kiöltözésre.


- Sötét SZOKNYÁS KOSZTÜM!! Ceruzaszoknyával, harisnyával és a blúzra közelezően vett BLÉZERREL. Nem kardigánnal, nem bőrkabáttal, blézerrel.


Cipőnek kötelezően MAGASSARKÚ!! KÖRÖMCIPŐT írnék nekik elő.


Emellett én még a nyakukba is elvárnék valami masnit, szalagot, sálszerű nyakkendőt.


A politikus nőknek szerintem így lenne kötelező öltözniük, nem megúszni a kiöltözést kényelmes kis hétköznapi egyberuhákkal és kardigánokkal.


Mit gondoltok?



2023. szept. 20. 06:39
1 2 3
 1/22 winR ***** válasza:
48%
Szerintem kötelezni nem jó, de azt viszont nem ártana nekik megtanítani, hogy mi az illem, etikett, protokoll. Nekem nem lenne kifogásom az ellen, ha tényleg úgy öltöznének, ahogy leírtad. De azért nem mindenkinek állna annyira jól, sőt...
2023. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is. Nezd meg pl. a nemet külügyminisztert, Annalena Baerbockot, aki szinten mindig nagyon elegansan, visszafogott kosztümben, magas sarku cipöben es ekszerek nelkül lep fel.
2023. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Az tényleg nagyon elegáns, ha mindenkit ugyanabba ruhába öltöztetünk, masnival a nyakukba.😂 Meg neked biztos kényelmes a körömcipő, hordhatod is, ha akarod, de egy felnőtt nő egyedül is el tudja dönteni, hogy mi az, amit szívesen felvesz és jól is áll neki. Hagyjuk meg nekik a stílusukat!
2023. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Igazad is van meg nem is. Ruhában és kardigánban is lehet valaki elegáns. Ugye nem mindegy, hogy milyen az a ruha. És kosztümben is lehet valaki slampos. Nagyon sok béna szabású ruha van, nagyon sok ízlés nélküli nő.

Szerintem is jobban kéne adnia magára annak, aki nagy nyilvánosság előtt szerepel, főleg, ha éppen egy fontos beszédet mond. Pl. Ursula von der Leyen. Borzalom. Vagy korábban Angela Merkel.

2023. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1#: Kötelezném őket. Az öltöny sem áll jól az összes férfinek, mégsincs más opciója.


2#: Teljesen egyetértek.


3#: Nem kényelem és választás, preferencia kérdése, hanem elvárásnak kéne kennie. Azért a havi sok millióért beleférne nekik.


#4: A kosztüm és blúzzal közelebb vinnénk őket a megfelelő öltözékhez. Pont azért kellene a nőktől elvárt megjelenést, mert sokkal több az opciójuk, amik közül sok nem megfelelő. Férfiaknál ugye az öltöny, ing és a farmer-póló között nincs nagyon átmenet.

2023. szept. 20. 10:06
 6/22 anonim ***** válasza:

Azért érdekes, hogy a 2-el egyetértesz.🤔


[link]

2023. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
*2-essel
2023. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6: Ezt én sem értem. Se nem ismert, se nem különleges a megjelenése. Totál átlagos, nem az a típus, akiről az jutna eszembe, hogy milyen csinos.
2023. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem, a kettes által említett hölgy valóban nem csinos. Pont az a kategória, aki miatt / ellen született ez a poszt.


A véleményével, amit megfogalmazott, hogy hogyan kéne lennie a politikusnőknek értek egyet.

2023. szept. 20. 15:01
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem a csinossagrol volt szo, hanem a dresscoderol. Baerbock pontosan ugy öltözködik, ahogy a posztjahoz kell. A politika nem divatbemutato. Visszafogottan de elegansan kellene öltözködni Amugy Barbock egyebkent nagyon is csinos, ugy alakja, mint a feje is. Nem tudom kivel kevered össze kedves 9-es. Es meghogy nem ismert????? Bocs, de ilyet eleg ciki kijelenteni, a helyedben hallgatnek nagyokat, hogy nem ismerem.
2023. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!