Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a H&M ingek vajon vékony...

Ezek a H&M ingek vajon vékony gyenge anyagú vagy jobb, erősebb?

Figyelt kérdés

A H&M-ben máskor az ilyen mintás ing amit élőben láttam, vékony, pongyola, tartás nélküli semmi anyagból volt.


Vajon ezek is olyanok vagy erősebbek, jobbak?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Van aki tudja tapasztalatból?


Köszönöm!!



#anyag #minőség #H&M #H & M #alacsony minőség #gyenge anyag
2023. szept. 22. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat, nem tudom mi szamit neked vekonynak, de ezek nem vastagok, az biztos.

A ferjemnek van az elso ketto, igazabol mar eleg regota es jol birjak, meg van vele elegedve.

De hogy most neked megfelel-e, passz. Valoszinulege gyebkent pont olyan, mint amit te lattal eloben is, mert az osszes egyforma, csak mas mintaval.

2023. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de sok ingem van a h&m-bol, van ami 4 eves, rendszeresen hordom es nincs semmi baja, talan a szinen latni mar, higy hasznalva van. 23/L
2023. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én nem a tartósságra gondoltam, hanem, hogy alapból van gyenge pongyola vékony anyag és a normális. Csak ugye írásban ezt tapintás nélkül hogy fogalmazza meg az ember...

2023. szept. 27. 10:59
 4/5 winR ***** válasza:
Szerintem nem vékonyak, normális inganyag. Nekem is van H&M-ből ingem, pont jó az anyaga, nem vékony, nem is vastag.
2023. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem van egy kék-fehér kockás ingem tőlük, szerintem jó az anyaga. De persze ez is olyan dolog, hogy kinek mi a jó. Én boltban vettem anno, ott meg tudtam nézni, hogy milyen.
2023. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!