Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Inkább vékony; kis...

Fiúk! Inkább vékony; kis mellű; formás, feszes fenekű, vagy inkább erősebb testfelépítésű (De nem duci! ) ; nagy mellű és kevésbé formás, feszes fenekű lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 23:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
Képpel nem tudod esetleg illusztrálni? :D Mert ez így elég sok módon elképzelhető.
2015. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
vékony; kis mellű; formás, feszes fenekű ;-)
2015. aug. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Én mindenképp a nagymellűt választanám, csak az olyan lányok tetszenek.
2015. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Vékony, csak azért mert aki már valamit mond magára 80%-ban nekem már duci vagy kövér.
2015. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére vannak nagy mellű, formás és feszes fenekű lányok is! ;)
2015. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén...a külső megfog, de a belső megtart. Innentől fogva ha nem extrém kövér a leányzó és még engem is akar, én már boldog vagyok. :)
2015. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sportos. A két csoportosításod elég érdekes... láttam én ropikat nagy dudákkal, meg normálisakan deszkával. :D

A mellméret meg kb kva mindegy, csak ne legyen telejsen lapos, olyanom nekem is van.

2015. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Egyikse. Undorító érzést kelt fel az, hogy valaki állatként írja le magát, de elvárja, hogy embernek nézzék. Ha így akarod magad eladni, akkor sok jelentkezőt várhatsz, meg egy rakás értelmetlenséget. Ha üres a fejed, ettől önbizalomhiányos leszel.
2015. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak a nagymellű lányok tetszenek, és ha a hasa sem teljesen lapos az is előny számomra. Persze ne legyen kövér.
2015. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék! Ezt nem magam miatt kérdeztem, és nem is értem, hogy miért mondjátok, azt amit nem kérdeztem. Természetesen tudom, hogy vannak olyan lányok, amik egyikbe sem tartoznak, mert pl nagy a melle és a feneke is, de én most itt csak erről a kettő típusról vártam véleményt. Mármint érdekel, hogy vannak-e olyan fiúk, akik inkább azt mondják, hogy legyen kis melle és vékony alakja, minthogy rögtön a nagy mellre ugorjanak.
2015. aug. 26. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!