Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok van olyan köztetek aki...

Csajok van olyan köztetek aki egészévben leggings eket hord, mennyire ideális egész éves ruhadarabként egy leggings, és csak tangával érdemes hordani? Kíváncsi vagyok a válaszokra Köszi. ?

Figyelt kérdés

#leggings #Cicanadrág lányok #Cicanadrág csajok #Legging csajok
2023. szept. 23. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen egész évben viselem:)
2023. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, hol harisnya van alatta hol pedig anélkül.
2023. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ívy1 ***** válasza:
91%
Èn is azt hordok szinte egész évben! Lehet normál lèzervágott bugyi is,az sem üt át rajta.
2023. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A leggings az még mindig nem nadrág, gondolom, ha nem marék agyúak vagytok, akkor nem is aként hordjátok ízléstelenül.
2023. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 winR ***** válasza:
Otthon mindig abban vagyok, sportoláshoz, bringázáshoz is azt veszek, de pl. utazáshoz is kényelmes. Olyat hordok utcára, amin nem látszik, hogy tanga van rajtam, pl. a Nike-m nem látszik át.
2023. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó az miért baj ha átsejlik a tangád vonala? Ez nem ciki, hanem szexi. :)
2023. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A #4es e-csősz megint megjelent, hogy vinne el a kórság a jó pihent agyát innèt.
2023. okt. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4 es a leggings az még mindig nadrág.... abban igazad van hogy, viselni tudni kell!

De még mindig nadrág, csak a sok hülye hívja harisnyának...

2023. okt. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész évben leggingst hordok van bőrhatású is jó pár . Vagy tanga vagy tangás body van rajtam hozzá és kész kényelmes nem üt át rajta van rövid leggingsem is akit zavar az meg ne nézzen rám ennyire egyszerű nekem ez kényelmes és így érzem jól magam ugyan ez , hogy 14 éves korom óta neon pink a hajam nekem tetszik így jól érzem magam és kész . Suliban például sokaknak tetszik a stílusom . De például nincs “normális” polom vagy body van rajtam vagy croptop .

Mai szettem egy pink-fekete cyberpunk stílusú leggings hozzá egy pink-fekete cyberpunk stílusú body a Neo4ic-ről és erre egy cuki hám rajtam a Lilith and Lace-től és egy pink Air Jordan 1 .

Tesire is hasonló a volt a mai szett csak croptop , rövid leggings , de hám és jordan nélkül .

Igen imádom az élen neon színeket és a cyberpunk világot .

Nyílván meg kaptam egyébként nem egyszer , hogy miért öltözök két lábon járó neon reklámnak , meg hasonló “frappáns” beszólásokat , de egyáltalán nem érdekelnek . Egyszerűen képtelen vagyok elviselni magamon olyan ruhát ami nem testhezálló és úgy vagyok vele , hogy fontos , hogy kényelmes legyen és nekem tetszen .

2023. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!