Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha egy férfi...

Szerintetek ha egy férfi fekete leggingsben, rövidnadrággal vagy anélkül,megy ki az utcára, mert így kényelmesebb, az mennyire elfogadható, normalisnak tűnő, vagy inkáb elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Azt hinnék hogy futó, de ha pl inggel, akkor azt hogy bolond
2023. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem manapság ez ott tart, hogy "ürüggyel teljesen elfogadható" kategória. Értsd: nem mindegy, hogy a sarkon a Margit-sziget felé fordulsz, vagy a Királyi Törvényszék irányába.

Magam részéről úgy vagyok vele, hogy hajrá, örülök, hogy bátrabbak merik felrúgni a dolgokat, mert különben még nekünk is úgy kéne öltözni, mintha a 19. században élnénk. De arról nem tudok garanciát adni neked, hogy a sok begyepesedett ember is jó szemmel néz-e téged egy futókörnél komolyabb presztízsű hivatalban.

2023. szept. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 winR ***** válasza:
100%
Hűvösebb időben bringázáskor így öltözöm én is, szerintem normális. Vagy pl. megnézed a futókat is.
2023. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én is simán felveszek egy fekete leggingset munkába menet
2023. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Srácként mindenféle sportoláshoz futógatyát hordok utcán is, ami végülis olyan mint egy leggings, csak fényesebb anyagú. Sportolás nélkül simán utcai viseletnek vagy boltba menni ritkán veszem ezt fel, sportolni viszont csak ilyenben szoktam.


Sportoláskor maximálisan elfogadott, sőt igazából ez a menő. :) Bevásárolni kicsit furcsa, mert nem megszokott, de itt sem volt semmilyen rossz tapasztalatom ezzel.

2023. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
2 naponta felteszed, hogy igazolva lásd, hogy fiú cicanadrágban lobogó bő bugyogóval az normális viselet?
2023. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ciki. Vérciki
2023. szept. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan hordjál leggings-t, én is 25 éves ff-ként így szoktam, de nyilván rövidnadrág nélkül, ugyanis nem veszek fel 2 nadrágot egymásra. Ha a nők megtehetik akkor te is ! Semmilyen jogszabályba nem ütközik ! Tegyél magasról arra, hogy ki mit mond !!!
2023. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Ezzel az erővel a WC-kefével is moshatnál fogat, hiszen az is kefe.

Az öltözékeknek nem csak színe, formája, anyaga stb. van, hanem sok esetben kifejezett funkciója.

Miért nem inkább birkózó mezben mész ki az utcára, vagy tudok még jobbat: síoverallban... LOL

2023. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A 9es "versenyző" felismerhető a bugyuta hozzászólásáról, és az azt körülíró ostba magyarázatával!

Régi darab, aki unatkozásaban a komment áradatot csemegézi, és várja a sajátját, ahol megmutathatja igazi énjét! Hajrá pajtás csak így tovább, és érzed majd előbb utobb Valakinek tenmagad!

2023. szept. 27. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!