Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet a baj, hogy a Vintede...

Mi lehet a baj, hogy a Vinteden alig tudok eladni pedig olcsón jó termékeket hirdetek?

Figyelt kérdés

Olcsón, jó termékeket hirdetek. Újakat vagy kiváló állapotúakat. Egyik-másik nagy márka ráadásul, de így sem megy.


Ha gondoljátok privátban elküldöm a profilom nevét.


Köszi!



2023. szept. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Használj sok #-et, tölts fel sűrűn termékeket, adj részletes leírást, mérd le az adott darab hosszát stb..

Ezek segítségével könnyebben el tudsz adni.

Én pl úgy szoktam, hogy ha van pár összegyűlt eladó cuccom, nem teszem fel egyszerre, hanem naponta egyet-kettőt

2023. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Én megmondom őszintén azért nem szoktam használt ruhákat venni, mert egyszerűen túl lusta vagyok ahhoz, hogy időpontot egyeztessek az eladóval, majd elmenni a ruháért és keresni egy olyan helyet ahol esetleg fel is tudom próbálni, megnézni magam tükörben. Mert mondjuk ha utcán találkozunk akkor hogyan veszem fel? Sehogy. Lakásra idegent nem szívesen engednék fel és én sem megyek szívesen idegenhez. Ha meg esetleg csomagküldéses a dolog, akkor meg eszemben van, hogy kifizetem a csomagot, majd ő nem adja fel, vagy, hogy nem is azt kapom, amire számítottam. Esetleg bolyhos, koszos, kinyúlt stb. Szerintem sokan inkább elmennek turiba vagy olcsóbb helyekre, mert ott lehet próbálni.
2023. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tul nagy a kinalat. Megsem olyan olcso, mint hiszed. Rosszak a fotoid. Nem tudom. Kuldd el a profilod kerlek.
2023. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elküldöm privát levélben.
2023. szept. 30. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el nekem is
2023. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elküldtem.
2023. szept. 30. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jött semmi
2023. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet sajnos, pedig olcsón árultam eddig szinte mindent 395 ft-tól max 2000 ft-ig. Kivéve egy-két drágább dolgot. Hébe hóba eladok csip csup 400 ft-os dolgokat. Na most ebből elegem lett a drágább cuccokat lejjebb vittem és aztán fogtam mindent megdupláztam. 2 terméktől megy a 20%-os kedvezmény, 5-től már az 50%. Olcsón se viszik el, úgyhogy nem érdekel ha drágálják. Aki kevesebbet akar venni majd lealkudja magának.

Szerintem alapvetően a kommunikáció hiánya a gond ezen az oldalon.

2023. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!