Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen bőrszíj menne ehhez...

Egy ilyen bőrszíj menne ehhez a Zeppelin órához?

Figyelt kérdés

Mivel az órának igencsak retro megjelenésű külseje van, így egy ilyen szíjjal hogy nézne ki?


[link]


[link]



2023. szept. 28. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó.
2023. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Jah. Ha a méret stimmel akkor ja. Az óra is ízléstelenül csicsás a szíj is csiricsáré. Teljesen jól passzolnak.
2023. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
2. Gőzöd nincs az órákról. Az egy kronográf, ami valaha munkaeszköz/műszer volt pilótáknak.
2023. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

3

Több fogalmam van mint neked. Nem azért ízléstelen mert kronográf hanem mert a Zep úgy van vele hogy tanyára parasztnak jó lesz az. "Nagy legyen meg csillog mert attól tűnik drágának"

2023. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

4.


Ezt írtad: "...óra is ízléstelenül csicsás..." Ebből, én, nem jöttem rá, hogy a márkát szidod, nekem az jött le, hogy a külsőt. Pedig: [link]


Az meg, hogy kinek mi tetszik... nekem Longines HQ.-m van, 44mm-es. Itt folyton nyomják, hogy proli márka, meg buflák nagy xar.

2023. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az ilyen alpári "szakértők" véleményére nem sokat tudok adni. Lehet ő akár Magyarország legkiválóbb órása...

Ha kicsit is konyítanál en bloc a témához, akkor tudnád, hogy egy szikrával sem hivalkodóbb meg nagyobb mint egy Breitling Navitimer, vagy mint volt Carlo Felice Trossi Patek Philippe kronográfja amik nagyobbak méretre mint a Zeppelin, sőt az egyik aranyból is volt. A méret meg megint csak a funkcióból adódott.

Vagy úgy gondolod, hogy a szóban forgó két világmárka is úgy volt vele, hogy jó lesz ez a falusi paraszt grófoknak, pilótáknak, versenyzőknek? Hmmm?

2023. szept. 28. 18:08
 7/9 NTBS ***** válasza:
Nekem tetszik, de ez szubjektív.
2023. szept. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6

A bretyó navitimer is egy gusztustalanság. Menőzős striciknek meg gengszterreppereknak ideális de normális ember fel sem venné.

2023. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Hiszed vagy sem, volt eredeti Rolex Submarinerem. Olyan 20+ éve.

Az egyetlen dolog ami miatt sajnálom, hogy eladtam, az a mai ára, másképp én meg azt nem venném fel, ilyen Majka, Hajdú Péter, meg Gáspár Lacik után, idehaza ciki.

2023. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!