Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a leggázabb és a...

Mi volt a leggázabb és a legjobb retró trend? Mi a leggázab és a legjobb mai trend? Öltözködési,szépség,smink és hajtrendekre gondolok. Nektek van olyan amit régen szeretnétek de mostmár soha nem vennének fel?

Figyelt kérdés

Retró trendekből sztem a leggázabb volt a túl sok szolárium, elcseszett melírozás,és strasszköves holmik. De voltak még a rémes kocka, és hosszúorrú cipők is.😀


A legjobbak közé tartozott szerintem a fonalak belefonása a hajba. Emlékszem amikor oviban mindenki ezt csinálta. A trapézgatyákat is imádom. Szeretem még a bársony melegítőszetteket is. Szerintem ha jól viseled akkor nézhet ki jól. Ez a fesztiválos stílus is nagyon tetszik nekem


Mai trendek közül szerintem a legrosszabb a szaggatott harisnya meg ez az alter stílus. Most vagyok gimis és minden második ember így öltözik. Igazából nem néz ki rosszul, csak már kezd unalmas lenni.


A mostani trendek közül imádom hogy régi trendek kezdenek visszajönni, egy kicsit modernebb formában. A színes hajakat meg a piercingeket is szeretem, mondjuk nem magamon.


Nektek mi volt a kedvenc divatrrendetek?



#ruha #smink #hajviselet #Retró stílus #Mai stílus #Legjobb és legrosszabb
2023. okt. 7. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen is gáz volt és most is: tüdőnadrág.
2023. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1: az mi?
2023. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Hogy-hogy mi? Amikor a csajok könyékig felhúzzák a gatyájukat.
2023. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: köszi, nem tudtam, hogy így hívják. Igen az gáz. tényleg
2023. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én azt kifejezetten szeretem, mert túl vékony az alkatom, semmi csípőm, semmi seggem, így az egész jól áll nekem, de amikor haspólóval hordják az tényleg gáz.
2023. okt. 8. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Alakom sose volt hozzá, de tetszett a haspóló (csak a passzos), bővebb szárú csípőnadrággal, Buffaloval (tudom, megosztó, de én imádtam), nagy karika fülbevaló :D


Ezek jórésze jön szembe újabban. Egyfelől fura, másfelől tetszik.


Amit mindig ocsmánynak tartottam:

Elálló, rövid derekú felső, mélyülepű gatya, kockaorrú cipő, hegyesorrú tűsarkú (volt olyanom, de pff... 🤣), muszlim anyagú mindenféle színes bő cuccok...

2023. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úristen a mélyülepű gatya...

Nagyon divatosak most gimiben. De az a mintás fajta, olyan hippis. Az nég jól néz ki de a hárem melegítőgatyák azok borzalmasak.

2023. okt. 8. 11:24
 8/8 Metionin ***** válasza:
100%

A trapéz csípőgatyát utáltam nagyon, csak azt lehetett kapni amikor tini voltam. Meg azok a hosszú csukaorrú cipők, főleg a pasztell rózsaszín műbőrből jaj :D a haspóló tetszett de akkor még nem volt hozzá szép hasam meg abban a környezetben nem mertem volna úgysem felvenni, de mostanság szoktam hordani. Meg még a vastag talpú cipők tetszettek anno csak már nem volt divat, mire belenőttem volna, most is hordok olyat ha találok.

Sminkben volt az a divat, hogy orgonalila/világoskék szemhéjak és pink fényes rúzsok, narancssárga alapozóval, iskolás koromban megesküdtem, hogy ha ez a smink akkor én a büdös életben nem fogok használni de aztán amikor mentünk városba és először láttam drogériás smink állványt, elszörnyülködtem, hogy ha ennyiféle színű cucc van, akkor miért mindenki csak a lilát meg a kéket keni :D

2023. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!