Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrdzseki/kabát tényleg bután...

Bőrdzseki/kabát tényleg bután néz ki becipzározva?

Figyelt kérdés

Női bőrdzseki, kb a fenekemig ér, deréknál megkötős része is van.

Több ismerősöm szerint is ezeket kicipzározva hordják, nem igy összehúzva.

És tényleg, nézem az utcán az emberkéket és nem cipzározzák.

Igy menő? 😃😳



2023. okt. 13. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmivel sem néz ki rosszabbul ha be van cipzárazva valameddig, mintha egyáltalán nincs. Nekem az a fura, hogy egy-egy ilyen divat egy adott ruhadarab hordását illetően akár ennyiből is ki tud indulni, hogy bizonyos emberek láttak más embereket az utcán így hordani mondjuk a bőrdzsekit, majd ők az ismerőseiknek már úgy adják ezt a tudást tovább, hogy ezt így KELL... Zseniális😅
2023. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még soha nem volt ilyenem na..

Nekem egy dzseki azért kell, hogy szélben, esőben védjen, nem dísznek ☺️

2023. okt. 13. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a női dzsekiknél, kabátkáknál megnézném párnál egyáltalán be tudnák-e cipzározni. Egyik-másik csak akkora, hogy egy 6 évesnek is jó lenne a méret.
2023. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Normális méret és hossz az enyém. Nekem nem a stílusom a derékig érő dzseki, és nem is állna jól.
2023. okt. 13. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidegben és be szoktam. Nem érdekel ki mit szól hozzá. Azért mert nem menő, nem fogok megfagyni.
2023. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amúgy a börcuccokról mindig a Ross jut eszembe, amikor bőrnadrágban megy randizni 😀

Juj remélem én nem járok igy, hogy nem tudom le, meg felvenni a dzsekit 😃

2023. okt. 14. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:
2023. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Legaláb 200-szor láttam, de szétnevetem rajta magam 😂😂

2023. okt. 14. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a héten felvettem összehúztam és felhajtottam a gallért ismert fáztam.Szerintem nagyon jól nézett ki.
2023. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 b1812567 ***** válasza:

Utcai kabátnál ez a probléma nemigen jön elő.


Nadrágnál (meg sportmotoros bőrcuccnál, azok sokkal szűkebbek) az a megoldás, hogy kell egy jó technikai aláöltöző. Segít a beleizzadás ellen, na meg könnyebb le- és visszavenni. :)


De az eredeti kérdésre válaszolva, ha jó a méret, jó a szabás, nyugodtan zipzározd/gombold/csatold be.

nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!