Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedvenc kabatotok milyen...

Kedvenc kabatotok milyen márka és mit szerettek benne?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Kínai műbőr dzseki. Olcsó, tartós,szép.
2023. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet
2023. okt. 7. 12:52
 3/13 anonim válasza:
100%
Kínai :D termós kabát mert meleg
2023. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Orsay szövetkabát. Használtan vettem, de nagyon szép, elegáns.
2023. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
C&a tartos. Sok zsbee van, nagyon meleg
2023. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs milyen márka. Talán a C&A-ban vettem 8-10 éve. Szeretem, hogy jól áll, jól érzem magam benne. Se nem hideg, se nem izzadok bele. Mozogni is tudok benne, nem korlátoz. Zsebei is jó méretűek. Kb ennyi.
2023. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2023. okt. 8. 10:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kettő ilyen van, sajnos márkát nem tudok. Az egyik egy kínaiban vásárolt szövetkabát, krém színű nagyon meleg kapucnis és öves, de nagyon elegáns nőies, kb 10 éves de tökéletes állapotban van. És anno 5000 ft ért vettem :) -szerintem ez ilyen klasszikus örök darab.

A másik egy szintén kínaiban vásárolt kapucnis kabát ami habár nagyon könnyű és vékony, de valamiért nagyon meleg és nem fázom benne még akkor sem ha alig öltözöm alá, nagyon picire is össze lehet gyűrni. Ez is megvan már évek óta.

2023. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Turizott bőrkabát, márka nincs benne, csak az h valódi bőr. Szeretem, hogy kényelmes, nagy, sok zsebe van, és nagyon jól áll + fillérekért vásárolt valódi bőr.
2023. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem egy pár éve a kínaiból vásárolt darab, a márkájára így hirtelen nem emlékszem, de magát a kabátot imádom. Vastag, nagyon meleg, combközepes pufis télikabát, sötétkék színű, kb derékig polár belsővel, passzés ujjal, és óriási szőrmés kapucnival. Direkt hétköznapi használtra vettem, ha boltba kell menni, munkahelyre, suliba stb, de annyira megszerettem hogy kb mindenhová ebben megyek már, télen ritka ha nem ebben megyek valahova. Most szedtem elő újra, mert holnap reggel fogorvoshoz kell mennem, és reggel -1 és 0 fok, de még tíz óra felé is max 5 fok lesz, ami vastagon télikabátos idő.
2023. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!