Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szett a hétköznapokra?

Ez a szett a hétköznapokra?

Figyelt kérdés

Szívesen öltöznék fel hasonló módon, csak nem tudom, hogy milyen lenne a mindennapokra. Nagyon tetszik ez az összeállítás, csak nekem nagyon átlátszó a felső. Ilyen bőrnadrágom és csizmám az van, csak nem használtam még motorozáson kívül. Milyen felsőt vehetnék fel hozzá, ami hasonlóan csinos, nőies csak nem ennyire átlátszó? Szerintetek ízlésesen, és nőiesen be lehetne építeni a mindennapos viseletbe?


[link]

[link]

[link]



2023. okt. 15. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Ez a szett hétköznapokra nem való.

1. hacsak nem vagy Észak-Amerikai vagy texaszi farmer, akkor ne hord

2. hétköznapokban motorral jársz? Valóban a motorozás az életed?

3. ez a nadrág nem ebbe a kultúrkörnyezetbe való hétköznapra

4. felső meg fekete vagy fehér natúr felső

2023. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Egy ilyen, átlátszó felső nem minden ízlésnek felel meg, (eufemizmus). Továbbá, ha már ilyet viselsz, testszínű alsónemű célszerű alá. Hacsak nem a feltűnéskeltés a célod.
2023. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem bejön
2023. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem célom a feltűnéskeltés, csak nem tudom milyen csinosabb felsőt vegyek fel hozzá. A bőrnaci már magában kicsit feltűnőbb, de azt sem azért szeretném viselni, hanem mert tetszik, kicsit egyedibb és kényelmes.
2023. okt. 15. 20:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt inkább bulizni vedd fel, ha nagyon tetszik, de ne hétköznapra. Ezzel a csipkével szerintem nagyon sok.


Nekem az a stílus tetszik, ahol csak egy hangsúlyos darab van a szettben, így megmarad az összhang és a természetesség. A bőrnadrág vagány és feltűnő, ezért valamivel le kéne “lazítani”


A bőrnadrág amúgy most divat, én egy lazább, világos színű kötött pulcsival kombinálnám, ez például tetszik:


[link]


Ebben a cikkben sok fotót találhatsz, amúgy blézerrel is jól néz ki, de úgy komolyabb:


[link]

2023. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez valami nagyon egyszerű, szintén fekete felsőt vennék fel. #8 linkjei elég jók, én is olyasmikkel képzelném el.
2023. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 winR ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik ez az összeállítás, stílusban, színben is. Az átlátszó felső viszont nem biztos, hogy mindenkinek megnyerné a tetszését.
2023. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
A felső buliba jó lehet, de fehér alsóneművel. Hétköznapra túl sok, főleg a bőr nadrággal.
2023. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Sztreccs felete selyeming. Gombos karcsusitott slomfit iroda stilusu. Vagy feher szteeccs ing. N


A kepen levo felso mar reg nem divat. Ne eroltesse az illeto.

2023. okt. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nadrágot cserèld le normál bőr hatású nadrágra vagy leggingsre a felső helyett egy fehér karcsúsitott ing, szerintem hétköznapibb
2023. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!