Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek mi tetszik...

Fiúk! Nektek mi tetszik igazán egy lányban, de úgy őszintén? Mi a legfontosabb külsőleg belsőleg, illetve szerintetek mi a legvonzóbb külsőleg? És melyik stílus tetszik a legjobban öltözködésileg?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, köszi a válaszokat.

2023. okt. 16. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Kis cicik kis popsi és vékony legyen,ne bálna.

C típusú kizárva!!!!

2023. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

minden lányba bele lehet szeretni aki szimpi, és olyannak szeretjük amilyen ő

ugyan olyan mint ahogy te vagy a fiukkal

2023. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ami legfontosabb nekem az a mosolya. Van pár dolog egy lánynál ami engem megvesz kilóra, de az nem a mell és a popsi méret. Öltözködésre annyi megkötésem van, hogy ne legyen kipakolva mindene. Nekem az nem jön be. Egy szolíd visszafogott lány, egy mosollyal kirúgja alólam a talajt (ha szemüveges vagy fogszabályzós is, akkor nézegetem is a gyűrűt).
2023. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Természetesség. Nem kell se műköröm, se műszempilla, se semmilyen feltűnő csicsa, ezek sokszor már inkább taszítóak. Sminkből is csak valami szolid, nem kell frizurába állított, csillogósra festett frizura, stb sem. Jellemzően sokkal vonzóbbnak találok egy nőt így, úgymond természetesen.
2023. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
84%

Külsőleg: Karcsú, de mégis formás, vagy enyhén sportos, és szép arcú. Hosszú haj, a szín mindegy, de lehetőleg legyen az eredeti hajszíne, és kecses mozdulatok. Nem kell, hogy túlzásba vigye például a riszálást, de legyen egy méltósága a járásának.

Belsőleg, legyen tartózkodó. Legyen szerény, de mégis büszke, nehezen kapható. Ne legyen naiv, a magához való esze meglegyen. Én speciel szeretem, ha kicsit elvontabb, művész típus. Öltözködése legyen egyedi, de se nem kihívó, se nem minden idomot takaró sátor stílusú.

2023. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Különleges egy szép természetes arc (nem agyon sminkelt), lehet vékony de akár ducibb is ha arányosan oszlik el az a plusz simán lehet szexi is.


A magasság nem lényeges. Randiztam annó a gimiben egy kosaras lánnyal én vagyok 185 és ő egy picit magasabb is volt nálam. Szalagavatón kicsit furán néztünk ki amikor ő magassarkút húzott, de egyáltalán nem zavart 😀.


Én inkább fenék párti vagyok szóval nem hátrány ha formás. A mell méret nem igazán lényeges.


Stílusra konkrét példát nem tudnék mondani. Öltözkjön mindig alkalomhoz illően. Ezek a pláza, diszkó ribi vagy a nagyon hippi, vagy emo és goth végleteket kerüljük.


Belső tulajdonságok: intelligens, magabiztos, komoly de ha kell tud humoros is lenni, kalandvágyó és hasonlók.

2023. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Külsőre: az arc-szem, a lábfej szépsége;

Belső: határozottság, de mértékkel.

2023. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Műköröm, gyenge smink belefér, nyugodt vidám természetű, nőies de ne essen le a gyűrű az ujjárol ha egy kicsit ki kell gazolni a kertet.
2023. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Külső: szőke haj, szép arc, alacsony termet, vékony-normál testalkat, szolid (nem ribis, átlagos) öltözködés, műköröm nélkül

Belső: kedves, megértő, olyan akinek fontos a másik, segítőkész, őszinte, közlékeny

Huhh azt hiszem ennyi

2023. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem dióhéjban így fest az ideálom 🙂


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2023. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!