Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha a pasimmal...

Szerintetek ha a pasimmal ugyan olyan cipöt veszünk (unisex) az hülyén fog kinézni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 22:12
 1/9 anonim válasza:
elégééé
2010. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez attól függ hogy inkább csajos vagy pasis... :)

biztos lesz olyan aki hülyének fog nézni,de lesz olyan is akinek ez nem szerinted ez nem 'gáz'

bár én biztos nem vennék olyan cipőt mint a amilyen a barátomnak van...:)

2010. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:)csak egyszerü fekete lenne nike.nem tetszhet mindenkinek...
2010. okt. 18. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó:)
2010. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem akkor jó, ha nem egyszerre hordjátok
2010. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor mi a lényege?ha nem eggyütt hordjuk.
2010. okt. 18. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:

mert épp ezért nézne ki hülyén mármint ha egyszerre hordanátok...egymás mellett mentek és megy veletek szembe valaki és azt nézi hogy milyen cipő van rajtatok akkor az jut eszébe hogy jé ez milyen pasis vagy ez a csávó milyen csajos...

De ha téged/titeket ez nem zavar akkor miért érdekel más véleménye?:) írtad hogy nem tetszhet mindenkinek...mint láthatod igazad van volt aki azt mondta gáz volt akinek tetszik...:) ha nektek megfelel ne törődj mással és ennyi..ha többségében azt mondták volna hogy fúú ez milyen gáz meg hülyén néz ki akkor nem vesztek ugyan olyan cipőt? vagy mi? szerintem az hülyeség lenne...:)

2010. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mi a barátommal egyszerre is felvettük az adidas superstarunkat.....Sőt, volt olyan, hogy a társaságban egyszerre 4 emberen is ugyanolyan cipő volt....Bár mi ily apróságokon nem akadunk fenn...(nem a kérdezőnek szántam az utolsó mondatot)
2010. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aszt hiszem,h venni fogunk és hordani is fogjuk,ha a barátom nem tartja cikinek akkor nekem se számit.de lehet,h ö feketébe vesz én meg fehérbe vagy forditva.
2010. okt. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!