Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten mennyire elterjedt,...

Budapesten mennyire elterjedt, hogy fiúk, férfiak leggingset, futónadrágot hordanak mindennapi viseletként vagy ott is inkább a csajok szokták? Ahol laktok ott jellemző valamennyire?

Figyelt kérdés
Aki érdemlegesen hozzá tud szólni írjon ide! Mert én futogatyát néha hordok, simán felveszem, csak kíváncsi vagyok mennyire elterjedt máshol!

2023. okt. 24. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem igazán elterjedt. De én annak ellenére viselem, főleg itthon. Én nagyon szeretem. Egy kicsit ezért irigylem is a csajokat, mert nekik senki nem szól be érte.
2023. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem elterjedt mostanában. Még csajokon is inkább a bő nadrág gyakori most.
2023. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sportmelegítőt veszek fel
2023. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3- as, igen, azt én is szoktam!
2023. okt. 24. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mindennapi viseletként nem elterjedt
2023. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már fiun. Én is elmegyek benne a boltba, meg biciklizni.

Szerintem ebből nem kellene ekkora ügyet csinálni.

2023. nov. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapi utcai viseletként nem elterjedt, elég kevesen hordják így.

Viszont bármilyen sportoláshoz, biciklizéshez, túrázáshoz nagyon elterjedt, és szerintem a legjobb. :)


Hétköznapi utcai viseletként is jó lenne amúgy, de csak sport/futó cipővel és hozzá illő feszülős futófelsővel. Mert egy feszülős futónadrág egy pulcsival, nagykabáttal béna összhatást adna, vagy akár egy bőrcipővel is. De ha meg sétáláshoz felveszem hozzá a feszülős sportfelsőmet, akkor az összhatás stimmel, de hidegebb időben fáznék ha nem mozgok intenzíven. Sportoláskor nincs ilyen gond, nem fázok, mert van intenzív mozgás.

2023. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hordható fiúknak is. Én nem ellenzem. Sok lány is viseli, mert gondolom azért mert szeretik. Fiú is szeretheti, akkor meg had viseljék ők is.
2023. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon vegyes van minden kategoriabol mindenhol.
nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!