Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas derekú nadrágokat kell...

Magas derekú nadrágokat kell hordanom..Anyám meg őrjít vele..Mit tegyek??

Figyelt kérdés

Tudom, hogy praktikus és előnyösebb meg véd a felfázás ellen..meg jól is állnak nekem mert valóban van amit ki emel rajtam..csak gyűlőlöm!! Anyám nem engedi a csípőgatyát, csak magas derekút vesz de olyat ami felér a bordámig..de nem hordom úgy, sose húzom fel csípő fölé csak amikor ott van a közelembe..ha meglátja, hogy lóg rajtam és kivan a derekam leüvölti a fejem, hogy azonnal húzzam fel mert megbasz😅..általában leszarom, dee ilyenkor volt már példa, hogy vissza rántott felpofozott és fel rángatta szinte a mellemig..nagyon háklis érte..fszom!!! Azért mert ő nyakig felhúzza az összes létező gatyáját harisnyát minden szart akkor nekem is fel kell???

Nagyon kényelmetlen es utálom de sajnos nincs választásom..

Szerintetek mennyi idő után lehet ehhez hozzászokni?? Nektek azonnal kényelmes volt? Fel húztok magatokon minden nacit, legging farmer harisnya…stb??

Remélem pár nap viselet után már jobb lesz 🤔



2023. okt. 30. 02:45
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Sose fogom megérteni a nőket. Még szerencse hogy meleg vagyok.
2023. okt. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

De jó, tetszik ez a 'tüdőgatya' kifejezés. :)


Visszatérve a problémára:

Miért kellene ezt megszoknod?

Mindig van választásod.

Állj ki magadért!


Sajnálom anyukádat, világos hogy gondjai vannak, de ezek nem a Te problémáid, nem Neked kell igazodnod.


Le azzal a 'tüdőgatyával'!


Nem tudom hány éves vagy, de mindegy is. Nem hagyhatod hogy ordítson Veled és rántgasson!

2023. okt. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ívy1 ***** válasza:
Nálunk nőknél,a felfázás komoly problèmát is tud okozni amelynek akár èvek múlva is lehet tünete,pl megnehezíti a teherbeesést! Gondolj a jövődre.
2023. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké, oké értem én.....

de van az a felső ami kiküszöböli ezt a gondot.

2023. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Felnőttkori felfázás alatt rendszerint valamilyen húgyúti gyulladást értenek, jellemzően valamilyen bakteriális fertőzést.


Önmagában a felfázás még nem jelent betegséget, az is szükséges hozzá, hogy a húgyútba került kórokozók megtelepedjenek, elszaporodjanak és gyulladást okozzanak.


Nem a tüdőgatyádtól fertőzödsz meg.

2023. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyád egy bántalmazó. Terrorizál, megüt.

Viszont hideg időben a fedetlen derék valóban okozhat egészségügyi problémákat, ezért valamivel a derekat fedni célszerű. Nem muszáj mags derekú nadrágot felvenni, a csípőnadrághoz pl. hosszú pulóvert is lehet hordani, alávenni hosszú derekú pólót.

nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú, ezt de utálom én is. Engem az elegáns öltözködéssel nyaggat hétköznap is.
jan. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!