Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire viselik jól bizonyos...

Mennyire viselik jól bizonyos csoportok, az egyéni öltözködést? (bővebben)

Figyelt kérdés
Egyéni a stílusom, konkrétan punk. Bakancs, szegecses cuccok, motoros kabát, zenekaros pólók, stb. Kicsit félek attól, hogy ebben a világban már vannak olyan emberek, akik a nyílt utcán leszúrnak csak ezért. Szerintetek van okom félni?
2010. okt. 19. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?:D ha van kedvem Kárpátiát dúdolok cigányok között vagy mittudom én, had döntsed már el h milyen stílust képviselsz, vicces lenne ha ilyenért leszúrnának.
2010. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első:)Végülis igazad van.Én mindig Kárpátiát,Maident dúdolok,és?Akár mennyi cigány van körülöttem,elkezdem hogy:"Fear of the dark,fear of the dark,I have constant fear that..." vagy "Amikor az égen sápadt hold ragyog,keleti kárpátok rátok gondolok,hol édesebb a bor,és barnább a kenyér,azt a kicsiny földet nem adnám semmiért!".Nincs okod félni.Nekem is 100000% szóltak már be,és kit izgat?Ne érdekeljen,járj úg ahogy neked tetszik.
2010. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még várok másoktól is véleményeket! :)
2010. okt. 19. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
azt hogy leszúrnak azt milyen értelemben érted?:D
2010. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem zenei vagy öltözködési szinten térek el a többiektől hanem csak nagyon jó fej vagyok mégsem szólnak meg valószínű te is jó fej vagy ... akivel jóban vagy az úgyis tudja aki meg nem akkor arra meg kár pazarolni az idődet mert ha úgy öltözködnél mint a legtöbb ember és jóba lennél vele lehet hogy felületes barátság lenne mert valójában ilyen ...


inkább barátkozz olyan emberekkel akik hasonlóaan öltözködnek meg olyan zenét hallgatnak! :D


amúgy akik meg beszólnak azok meg nem azért szólnak be mert télleg ugy gondolják...ezek az emberek egy nap után nem is emlékszenek rá mert minden sarkon belekötnek valakibe vagy csak szimplán unatkoznak ... ha valaki az utcán beléd köt csak mond azt hogy bocsi most nem érek rá vagy széoen hallgasd meg és úgy nézz rá mint a tanárnéni a gyerekre ha felel aztán nevess egyet és fordulj el ...


a hippikbe gothokba meg ilyenekbe is belekötnek nem vagy egyedül ...


szerintem csak különlegesnek találnak és irigykednek mert ők nem tűnnek ki a tömegből és nem mernek kitűnni a tömegből.

2010. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a kimerítő választ, teljesen igazad van. Csak konkrétan nem a beszólásra gondoltam, hanem arra, hogy kirabolnak, mert kitűnök a többi ember közt, vagy esetleg leszúrnak 1 késsel, mert azthiszik, h ellenük vagyok, stb.
2010. okt. 19. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem a "mezei halandóknak" épp hogy egy punk inkább félelmetes mint támadásra ingerlő :)

viszont nem tudom, a beteg arcok lehet hogy mindenre harapnak ami feltűnő...

2010. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek. Én nem azon vagyok, hogy most a 'rendes' cigányokat, vagy bárkit is megfélemlítsek, de vannak beteg emberek manapság. Nem is kevés.
2010. okt. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!