Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vastag a térdem....

Nagyon vastag a térdem. Hogyan hordhatnék mégis szoknyát? Milyen öltözködést javasolnátok?

Figyelt kérdés
A térdkalácsom nagyon vastag a lábszáram és a combom sokkal vékonyabb igy rosszul néz ki, emiatt nem merek szoknyában járni, se tunikákban szinte semmilyen csajos, divatos ruhában. Még leggings naciban sem! Itt a nyár és én végig hosszú farmernadrágba vagyok ítélve... Mit csinálhatok? Ha tél lenne esetleg a combközépig érő csizma jó lenne? Egyáltalán kell ezzel foglalkozni? Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 22. 19:19
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:

Nyáron a hosszú szoknya, vagy nyári ruha is jobb, mint a farmer, mert abban megsülsz.

Egyébként én térdig érő szoknyát ajánlok fekete harisnyával, mert a fekete optikailag vékonyít.

Nézd meg a bonprix.hu-t

2011. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg térdből lefelé görbe :-D Én is térdet takaró szoknyát hordok, vagy hosszút, és néha térdet takaró csizmával rövidebb szoknyát.
2011. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A csizma szerintem is jó megoldás. Télre legalábbis. Nyáron a térdig érő szoknya vagy halásznaci esetleg.

Szóval miniszoknyának semmi esélye? :( Meg szines sortoknak...

Strandon nincs gond ott bikini-kendőt szoktam a derekamra kötni ha elmegyek. Bár a vizbe be meg onnan ki semmit nem lehet nem is szoktam. Az olyan amilyen, sajnos görbe a lábam akinek nem tetszik ne nézzen rá.

2011. márc. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!