Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az az UPS ügyfélkód? (Nike...

Mi az az UPS ügyfélkód? (Nike visszaküldés)

Figyelt kérdés
Nike kabátot akarok visszaküldeni, de kér hozzá valami UPS ügyfélkódot. Miez és nekem ezt honnan kéne tudnom, hogy hol van? Illetve a kitöltendő rész végén valami olyat is kér hogy melyik szolgaltatását akarom igénybe venni pl ilyen UPS belfoldi külföldi szolgaltatasok de nekem ezeket honnan kéne tudjam??

2023. nov. 3. 16:17
 1/3 eldacar válasza:
Ez egy UPS weboldali hiba. Telefonos böngészővel engem is ugyan így szívatott, de rendes számítógépen belépve már ott se volt ez a rész, helyette a saját adataimat láttam. Ha kell szolgáltatást választani akkor add meg a standard nemzetközit.
dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eldacar válasza:
Természetesen a belépést úgy értem, hogy a nike.com visszaküldés alól ahogyan átirányít az UPS oldalára, az volt hibás a telefonon. Egyébként választhatsz átvevőpontos visszaküldést is, ha van a közelben és akkor ezzel a kitöltéssel sem kell foglalkoznod. Legyen kinyomtatva az a visszaküldési címke amit elkészít neked a NIKE és beviszed a csomagpontra a többit ők intézik.
dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eldacar válasza:
Amenyiben se PC-n se működik jól, készíts egy UPS fiókot jelentkezz be és egy másik fülön indítsd el a NIKE oldaláról az "Időpont-egyeztetés UPS-felvételhez" úgy szintén nem fog megjelenni az UPS ügyfélkód.
dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!