Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátnőmmel szeretnénk venni...

Barátnőmmel szeretnénk venni ilyen hosszú ujjú fürdőruhát csak mindketten bikinit hordtunk így teljesen más a 2 ,felmerült a kérdés hogyan kell felvenni az ujjak miatt meg a cipzár miatt. Mennyire nehéz levenni vizesen wc-zéshez. ?

Figyelt kérdés
Vagy szárazon mennyire van benne meleg vagy mennyire kényelmes a ruha. Hálás lennék ha valaki akinek volt dolga ilyen fürdőruhákkal a válaszát kifejtené. 18/ Míra ? [link]

#fürdőruha #Hosszú ujjú fürdőruha lànyok #Szörf ruha lány
nov. 5. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a magas nyakú, hosszú ujjú fürdőruhákat főleg vízi sportokhoz találták ki, a tűző nap ellen. Fel és levenni körülbelül ugyanúgy kell, mint egy tornadressz.
nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hordtatok valaha tornadresszt akkor pontosan ugyanúgy kell felvenni mint azt, nyakánál szépen belebújtok és felhúzzátok magatokra, amikor már rajtatok van akkor lehet igazítani és érdemes a cipzárt teljesen felhúzni és akkor picit mozogni benne hogy hozzáigazodjon a testetekhez teljesen. Ez akkor lesz jó ha minél pontosabban eltaláljátok a méreteteket.

Ugye szárazon fel és levenni nem annyira vészes, de azért meleg időbe beletudtuk izzadni, ennek nyilván van valamennyi légáteresztő képessége mert nem neoprén anyag de azért ha beleizzadtok már tocsogni fog rajtatok, és teljesen vizesen annyira rátok fog simulni hogy akkor levenni egyszerűen borzalmas lesz, és felhúzni is.

Ezeket vízi sportokhoz találták ki főleg szörfözésre, de én pár éve jártam kajakozni és nyári edzésekre én is ilyesmit vettem fel, azt a pár órát kibírtam benne, de simán ebbe strandolni órákig nem valami kényelmes viselet, kipróbáltam és nem jött be. Régen amikor még semennyire sem lehetett ilyeneket kapni akkor tornadresszt hordtam strandra kizárólag hosszú ujjút mert a vállaimat csak az védte teljesen a leégéstől főleg hogy én nekem érzékeny a bőröm és indokolt volt. De abban sem volt sokkal jobb strandolni úgy hogy ha egész napra mentem ki akkor órákig abban lenni.


Ha azért akarjátok megvenni mert valami vízi sportra készültök akkor az oké, de ha csak sima strandolásra, totál hülyeség.


Persze ez a ti dolgotok.

nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huuu de jól néz ki!

Nekem jobban tetszik mint a bikini.

nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül sikerült találni jót? Bevált?
febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!