Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért járok minden barátnőmmel...

Miért járok minden barátnőmmel igy, en miert nem talalok igaz barátokat? (Kicsit hosszú de kíváncsi vagyok mások ötletére illetve véleményekre)

Figyelt kérdés
Eddig akárhány barátnőm volt vagy érdekből baratkoztak velem, vagy mert pont nem volt más, ha be kerültek egy új társaságba akkor engem ugy elfelejtettek mintha soha nem is lettem volna,igazából elegge erzekeny lany vagyok, meg tényleg hogy nem en vagyok az a lany, aki elveszi a baratnojetol a pasijat, nem is vagyok rossz akaró, vagy aki bel vinne másokat a rosszba, jo tanuló vagyok, nyilvan nekem is vannak buli vágyaim, meg ilyesmi mint minden masodik tinilánynak, de semmi olyan komoly dolog mint amiket mar ők csináltak. sok ilyen barátnőmmel ovi óta jóba voltam, meg a szüleiket se igen értettem, tizenévesen elengedik a lányukat mindenféle drogos idősebb fiúkkal, bezzeg az en születésnapomra nem engedte el a "legjobb baratnomet" az anyukája, de nem csak a szülinapomra kb sehova, max egyszer aludhatott nálunk, de ezt is csak velem csináltak, nem volt egyik szülőnek se baja velem, a szuleimmel se, mivel az osszes barátnőm szülei jo barát az en szüleimmel vagy ismerik egymast régebbről. Én Németországba élek, es inkább interneten beszélek ezekkel a barátnőimmel, de iskola szünetekben szoktunk haza járni Magyarországra, és ezt a talizos meg ott alvásos sztorit nyilván magyarba akarjuk általában. Az unokahugom akitol csak 1 evvel voltam idősebb, legjobb barátnőmnek tekintettük egymást, de minnél idosebb lett ra jöttünk hogy csak azért jön el hozzánk nyaranta mert visszük magunkkal ide oda. Tehat a Magyarországi barataimmal eddig ez a tapasztalatom, itt lakunk már 6 éve, lassan 7 itt meg nagyon kedves baratnőim vannak, amibol tudnak adnak, sose kértek tolem semmit, allig fogadnak el valami ha esetleg adok, tehat ők fix nem érdek barátok, csak veluk valahogy nem egy az összhang. Mikor másodikos voltam, általános suliba évfolyamtarsam volt itt Németországba egy magyar lany, es miatta utalt az egesz suli, ki közösitet, hazugságokat terjesztett rólam mert latta hogy kezdek en is beilleszkedni, lehet tényleg nem kellene ragaszkodnom ennyire a Magyarországiakhoz, el kellene őket engedjem. Anyukám szerint kellene találják valami hobbit, pár hónap múlva át iratkozzok egy új suliba, es szerinte itteniekkel kellene megprobálkozzak baratkozni, mert normalisabbak, ráadásul közel is vannak. Csak nagyon nehéz igaz barátokat talalni sajnos, es nekem volt mar millió barátnőm es az osszes ugyanazt játszotta el velem kb, es így mar nehezen bízok az emberekbe. Fiukkal jobban ki jövök amugy ahogy eszrevett,pl unokabattyaimmal sosincs nagyobb vitám meg értenek es nem hasznalnak ki, talan ők az igaz barataim, meg igy a nagynénémmel vagyok nagyon jó viszonyban, visszont ők már mind sokkal idősebbek.
2023. jan. 15. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Igaza van anyukádnak, inkább barátkozz az ottaniakkal,sokkal jobban fogsz járni.

Nem pont olyanok azt ottaniak mint a magyarok, de sokkal jobb indulatúak.

Ha lehet a magyarokkal ne erőltesd a dolgokat, esetleg majd talán egyszer valakivel később alakul valami,de ne várj el tőle nagyon nagy sikert.

Sajnos a magyarok többsége ilyenek, persze vannak kivételek külföldön is csak őket nehéz megtalálni.

Én mikor beszéltem kint egy rendesnek tűnő magyarral, akkor jó arcnak tűnt, majd ki derült hogy a főnökömmel jóban van,aztán amit én mondat neki arról részletesen beszámolt a főnőknek, igaz ez csak magán jellegű dolog volt.

Sajnos a magyarok nagy része ilyen, persze azért a németben is akad furcsa alakd de ott azért nem ennyire gyakori.

Kitartás.

2023. jan. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Ugyanez a véleménye a szuleimnek tesomnak is, illetve minden második rokonomnak akik itt laknak. Probalkozok itteniekkel baratkozni. Köszönöm szépen a választ!
2023. jan. 15. 03:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha félévente jössz csak ide, akkor szerintem engedd el hogy itt tartós, erős barátságaid lesznek.
2023. jan. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Meg kéne fogadni a tanácsukat, nem véletlen mondják.
2023. jan. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!