Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is van, aki nem szeret...

Más is van, aki nem szeret otthon zokniban lenni, de volt, hogy már rászólt valamelyik családtagja (főleg gyerekkorban), hogy meg fog fázni, vegyen fel? (Persze nyáron nyilván nem.)

Figyelt kérdés
Világéletemben mezítláb szerettem lenni mindig otthon, nyáron kinn is (persze ez alatt nem feltétlenül a teljes mezítlábazást értem, utcára minimum papucs, szandál is). Felnőttként már végképp nem veszek fel itthonra.

2023. nov. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normalis

Úgy kell ahogy kényelmes

Btw ferfi vagy nő vagy?

2023. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Férfi.
2023. nov. 5. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindig ugyanez játszódott le kiskoromban
2023. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam mindig ez történt. De aztán megszokták h így szeretek lenni és egy idő után egyáltalàn nem szóltak rám és nem kellett zoknit-harisnyát se felvennem. ^^
nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mindig ez volt,főleg kiskorban L.
nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindennapra gyün egy mezítlábas kérdés ugyanattól az 1-2 lábfétisisztától.
nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 13-14 éves lehettem, amikor utoljára zokni volt rajtam, addig is sokkal jobban szerettem mezítláb lenni. Eleinte otthon sokszor rám szóltak, hogy meg fogok fázni, de mindig azt válaszoltam hogy majd veszek fel ha fázom. Azóta se... :D Suliban is szóvá tették páran tesire öltözésnél, de látták rajtam hogy nem érdekel mit gondolnak, úgyhogy megszokták.

23/F, lassan 10 éve zokni nélkül

nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

Biztos jót tesz a cipőnek.

nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!