Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik márkájú munkavédelmi...

Melyik márkájú munkavédelmi cipő a legkényelmesebb?

Figyelt kérdés
Állómunka szempontjából.

nov. 11. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb Ardon Flyker-t vettem, azzal megvoltam elégedve, de úgy általánosságban elmondható a munkavédelmi cipőkről, hogy 10-12 órát benne töltve egyik sem olyan érzés mintha strandpapucsban lennél, mindegyiket jó érzés lerúgni a lábadról nap végén, de tény, hogy hatalmas különbségek vannak. Az ilyen olcsóbb cipőket mint pl. ez és társai: [link]

okvetlen kerülni kell, mert az kínzás! Ha rajtam múlna, aki gyártja ezt, ebben sétáltatnám addig, amíg elkopik a cipő talpa.

Strapabírásban egyébként nincsenek hatalmas különbségek, mert az ép.ipari munka az nagy terhelést ad ezeknek a cipőknek, ált. 2 év alatt elhordod a drágább cipőket is.

nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs jó válasz, nincs két egyforma láb.
nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Állómunkára akarok venni kényelmeset.
nov. 11. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy munkaruházati boltba és próbálgatsz, mást nem lehet erre mondani, az ami nekem bejött, még nem feltétlen jön be neked... Nyilvánvaló tudni kell azt is, hogy a munkád során milyen külső behatásoktól kell, hogy védjen a cipő, mi fordulhat elő... olajtól, savtól/lúgtól védjen-e, szúrástól (talp, orr) védjen-e stb. stb.
nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből sok féle van. Be kell menni egy szaküzletbe és ott elmondanak mindent. És nem fognak kinézni ha 1-2 órát próbálgatod. Én nem vagyok egy "cipő mániás" de nekem is eltartott 2 órát mire meglett a jó. "Csak" napi 8 órát van rajtam. De pl. egy hétköznapi cipőt 5 perc alatt megveszek.
nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!