Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik a legkényelmesebb...

Melyik a legkényelmesebb városnéző cipő?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan, amit itthon is kapni lehet, hogy fel tudjam próbálni. Túraboltokban csak erdőbe, sziklára valókat tartanak a legtöbb helyen, nekem pedig kéne valami, amiben betonon tudok sok órát mászkálni úgy, hogy fájjon benne nagyon a lábam. Tudom, hogy mindenkinek más a kényelmes, de nektek melyik vált be leginkább? Guglizom a témát egy ideje, de alig találok olyat, amit forgalmaznak még egyáltalán, és nem kifejezetten bűnronda. (Ja, és nem volna baj, ha nem annyiba kerülne, mint a Tieks...) Köszi, ha leírjátok a tapasztalataitokat.
2019. szept. 16. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez:


[link]

2019. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ja, nőit keresek :) De ezt én hagytam ki az infók közül. Azért köszi, megnézem ennek a márkának a női modelljeit is.
2019. szept. 16. 21:38
 3/19 anonim válasza:
93%
Egy légtalpas vagy vibram talpas, utcai futócipő.
2019. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
A mezitláb.
2019. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy 4-es írja
2019. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Városban mezítláb. Remek ötlet.
2019. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Mesztéláb
2019. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Amiben a sziklan kenyelmesen lehet kozlekedni, abban a varosban, betonon is. Nekem iylen van, ebben dolgozom: postás vagyok, úgyhogy napi jopár órát tempósan gyalogolok benne. Szuper kényelmes.

[link]


Előtte még ilyen volt

[link]

Ez is nagyom kényelmes

2019. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Én nem vagyok fiatal, és van rajtam egy kis túlsúly is, de még egy sima, nem túl magas sarkú kényelmes női cipőben (bőr, középáras) is végig gyaloglok egy napot. Amúgy a vastagabb talpú edzőcipő féle a legjobb. Van egy-két Geox cipőm, nagyon kényelmesek. Szerintem ilyen méregdrága túrabakancsot csak komoly túrákhoz érdemes venni. Városban felesleges.

Ami nem jó, a vékony talpú, lapos sarkú cipő, pl. balerina. Meg az olcsó cipők úgy általában, anyagszegény műbőr vackok.

2019. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sokat utazunk és sokat sétálunk is a párommal.

Szerintem vegyél egy -neked tetsző- egyszerű sportcipőt ami jól tartja a lábadat, majd vegyél bele egy jó puha bélést.

2019. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!