Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként mennyire lenne gáz...

Fiúként mennyire lenne gáz hordani?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fekete Hunter gumicsizmát ajándékba. Tökre örültem is neki mivel mostanában amúgy is praktikus a sok eső miatt. Csak attól félek hogy mennyire gázos ezt az utcán hordani fiúként? Persze csak esős időben hordanam.

Ki az aki meg szokta hordani.



nov. 13. 04:30
 1/8 anonim ***** válasza:
magas vagy rövid a szára?
nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magas
nov. 13. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van fekete extrém cipőm (New Rock), de az bőr, nem zárja be úgy a lábat, mint a gumi. Meg kellett szokni nekem is, de már tudom mit vegyek fel mellé, hogy meglegyen az összhang. A te cipőd jó, de én egész napos hordásra kevésbé javasolnám. Inkább időjárás + hangulathoz kötném, hogy felvegyem e? Fekete nadrággal vállalható szerintem, én más világosabb színű nadrágokkal kevésbé szívesen hordanám. Ha a nadrág, felső, kabát passzol nem gáz ilyet felvenni. Manapság már csúsznak amúgy is a ff - női ruha, cipő határok. Mai értelmezésem szerint ez kicsit uniszex.
nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És amikor eláll az eső (vagy mégse ered el, csak úgy tűnt), mit csinálsz?
nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség gumicsizmát utcára, városba felvenni. Eleve nincs sár, max egy kis pocsolya, amivel szemben egy bakancs is megfelel. De a gumicsizma eleve nem oly kényelmes viselet, plusz itt a fagyok előtt túl meleg is lenne, előbb-utóbb. Én nem szeretem senkin se látni, megvan a maga helye, hogy mikor kell használni.


Amúgy nem értem a nemed miért releváns a kérdés szempontjából. Nőknek okésabb lenne gumicsizmát hordani? miért?

nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Hogy mennyire kényelmes, te érzed. Aggódni elázott nadrágszár miatt nem kell, az biztos.
nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem kimondottan tetszenek a Hunter gumicsizmák, sajnos ez tényleg ilyen standard lett hogy csak nők hordhatják, pedig nekem is jól jött volna párszor a városban. Szerintem nem gáz, vedd fel nyugodtan, persze az benne hogy talán megnéznek páran, de ez legyen a legnagyobb baj.
nov. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy gumicsizmát miért csak nők hordhatnak? Meg úgy egyáltalán: ez a kép hogy alakult ki, hogy csak ők hordhatják!?


Én 39 éves pasiként simán felveszem, ha olyan idő van. Tetszik is, jól is néz ki megfelelő ruhával, praktikus is. Van Hunterem, Aigle Parcours-öm, lovagló gumicsizmám és egy vastag bélelt Syberian Thermal csizmám.


Nem leszek szívbajos, ha felveszem bármelyiket is. Aki megnéz benne, annak egészségére.

nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!