Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leírnád részletesen a kedvenc...

Leírnád részletesen a kedvenc szettjeidet, amikben a legjobban, legcsinosabbnak érzed magad?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy túl nőies lány, de egy teljesen feszülős középkék színű farmer, és egy fekete csőtop a kedvenc összeállításom, magassarkú bokacsizmával. Nem a szett, amitől csinosnak érzem magam, hanem a derékig érő hosszú fekete hajamtól. Amikor azt megcsinálom és úgy lépek utcára mindig nagyon csininek érzem magam.
2010. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magánéletben nem vagyok túl nőies, a legjobban egy farmerban és lapos talpú cipőben érzem magam.

Munkában viszont kénytelen vagyok csini lenni: nadrág kosztümben, magas sarkúbán járok. Ez valahol a csini és az elegáns határán van.

2010. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám magam nőiesnek. Fekete vagy egyszínű csőgatya hosszított(de nem bő, hanem testhez álló) nagyon mintás póló felülre kockás testhez álló cipzáros pulcsi, vagy vmi lila. jahm és converse
2010. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
tollas kalap, csipkés sál, acélmerevítéses fűző, hosszú szoknya, fűzős bokacsizma, csipkés-fűzős kesztyűcske. Mindez természetesen feketében. De egyébként minden nap remekül érzem magam, és ilyen egyszerűen leírhatatlan az összes ruhadarabom, nem szoktam ugyanazokat felvenni egyszerre fél éven belül 2x...:D
2010. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csőszárú, szürke színű farmer nadrág, sima fekete póló, tornacipő. Ez nekem a legkényelmesebb. :D A másik kedvencem pedig fekete nadrág, valami csinos fölső, magassarkú bokacsizma. :))
2010. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fekete fehér csíkos blúz, kék farmermellény, fekete répanadrág, vádliközépig érő platformos magassarkú csizma.

Imádom a magassarkúakat. Valahogy önbizalmat és tartást adnak nekem. :)

21/L

2010. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szürke hosszúujjú póló, rá a fehér Sex Pistols pólóm, fejemre a sofőrsapim, nyakamba a fülesem, a laza farmernacim, meg egy deszkáscipő ami épp úton van :)


14f

2010. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!