Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornadresszt szokott még...

Tornadresszt szokott még valaki hordani tesiórán?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem csak hogy van-e egyáltalán még valaki aki szokott ilyet hordani akár kötelező akár nem.

nov. 19. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Néha
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Magyarországon? Itt prűd, buta emberek élnek, ezért már a kérdés is kiveri sok embernél a biztosítékot.
nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Suliban nem, szertorna edzésen igen
nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én szoktam még hordani
nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Már nem vagyok iskolás. De annak ellenére nagyon sokat viselem itthon főleg nyáron akkor szinte reggeltől estig ebben vagyok:)
nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 éve sem hitték el középsuliban, hogy 8 évig azt hordtuk általánosban. Ma már tuti fellázadnék.
nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsére csak első osztályban volt kötelező, utána mi lányok pólóban és biciklis gatyában tesiztünk, ami sokkal kényelmesebb mint a dressz.
nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak elsőben lett volna kötelező, de kb hárman voltunk lányok, akik azt vittek, a többi lány ugyanúgy póló+rövidnadrág. Egy idő után már én is kértem, hogy ne kelljen abban lennem.
nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a lányoknak kötelező. Alapból vehetnek rá nadrágot, pólót nem, de mikor atlétika vagy torna anyagot veszünk, le kell venniük a nadrágot.
nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
16%
8-as ez melyik suli?
nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
8-as, el ne mondd a pedonak.
nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!