Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szerettétek vagy utáltátok...

Ti szerettétek vagy utáltátok a tornadresszt viselni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért? Ha nem akkor miért?


Csak így spontán eszembe jutottak a régi iskolai idők amikor még kötelező volt a tornadresszt viselni. Én személy szerint csak azt szerettem ami minőségibb fajta volt, nyilván olyan anyagból, a varrása is sokkal jobb volt annak, és a feneke is normálisan volt szabva nem vágott be sehova. Ilyet elég nehezen találtunk emlékszem rá hogy sokat kutattunk a jó dresszek után.



2020. jan. 27. 15:06
1 2 3 4
 1/37 subrette ***** válasza:
100%
Szerettem suliban is és szeretek most is dresszt hordani tornához. Hajlékony, nem akadályozza a mozgást és az izzadságot hamar elvezeti. Minőségi dresszeim voltak mindig. A ráncolódós pamut vagy izzasztó műszál utálatos lehetett. Anyukámnak még ilyen jutott, vagy nagy utánajárással tudtak jobbat venni.
2020. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Minden porcikámmal gyűlöltem!! Fel kellett volna gyújtani azt aki kitalálta
2020. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt kötelező! Úgy emlékszem talàn oviban volt ilyen kék fényes anyagú dresszem. Azt hogy akkor szeretteme, azt nem tudom.

Altalanos suliban sötét nadrág és fehér polo volt a kötelező, senkin se volt dressz!

2020. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

17 éves koromig gimnasztika szakkörös voltam, ott alapvetőnek számított a tornadressz. Engem cseppet sem zavart, másban nem is nagyon tudtam volna csinálni a gyakorlatokat.


Átlag tesiórán viszont totál felesleges: futni, labdázni pólóban meg rövidnadrágban is lehet.

2020. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlöltem.

Pici elsős-másodikosként annyira nem viselt meg.

Aztán 10 évesen, negyedik osztályban megjött, elkezdtem szőrösödni, a melleim egyre nagyobbak lettek, - elsőnek a kortársaim között.

Így nekem ez az időszak nem volt túl kellemes. Baromi kényelmetlenül éreztem magam, bevágott, és persze szégyelltem is magam a többi csupasz lábú, pipaszár vékony kislány között. Ha visszaemlékszem, utána tornázhattam fehér pólóban és fekete nadrágban.

2020. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
Mindig is gyűlöltem, meztelennek éreztem magamat benne. Szerencsére csak alsóban volt kötelező, bár utána meg rövidnadrágot kellett hordanunk, ami korán érő, szőrös típusként ugyanolyan rosszul érintett, mint a tornadressz.
2020. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 ívy1 ***** válasza:
97%
Nekem semmi bajom nem volt vele,sőt még most felnőttként is fel veszem.
2020. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%
És jönnek időnként ezek az indokok, ahol kötelezővé teszik, hogy bizonyos tornagyakorlatokhoz márpedig csak ez a jó. Hát ilyen alapon a fiúknak is kötelezővé kéne tenni, nem? Mi ez a kettős mérce?
2020. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok. Nálunk ez a nagyon rövid, térd fölé, inkább combközépig érő fekete short volt kötelező az iskola egyenpólójával. Kicsit fura volt ennyire rövidet hordani, de nem volt vele különösebb bajom. Nekünk kicsit egyszerűbb volt. A csajokat én is sajnáltam abban a dresszben.
2020. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Gyűlöltem, megalázónak éreztem hogy kötelező. A mai napig felpofoznám azt, aki kitalálta hogy legyen muszáj hordani.
2020. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!