Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Széles váll és mellkas,...

Széles váll és mellkas, formázást igénylő kis mell - honnan vegyek bikinit?

Figyelt kérdés

Azért novemberben kérdezem, mert szezonon kívül akciósak.

Szóval a fenti paraméterekkel a kisebbre szabott felsőrészű bikinik, és főleg azok, amik elöl, középen nagy szabad helyet hagynak, úgy festenek rajtam, mintha doppingoló úszóolimpikon lennék. A két kis textilplecsni elveszik a nagy mellkasomon. Valahogy így, vagy ennél is jobban: [link]

Jobban állnak azok, amik nagyobb területet fednek, és középen zártabbak ( [link] de az ilyenek meg általában nagy mellre készülnek. Így kis méretben sokszor nincsenek is, vagy ha vannak, nincs bennük semmi bélés.

Nekem viszont épphogy A-s mellem van, és eléggé szétgyötörte a szoptatás (sokat elmond, hogy azelőtt B-s, a szoptatás alatt meg C-s volt), nem dicsekednék a natúr formájával, szóval egy vékony, formázott fix szivaccsal bélelt felső jól jönne. A kivehetők hülyén szoktak kinézni.


Webshopokon nézelődve vagy nincs megadva információ a bélelésről, vagy a méret nem ad meg kosárméretet, csak simán S vagy 36, amiben bizonytalan vagyok, hogy ennyire kis mellre nem bő-e. Az xs-es vagy 34-es viszont kerületben biztos kicsi lenne (75-ös kell).

Bónusz kínom, hogy az egészet szeretném 15 ezer alatt megúszni. Az sem baj, ha 10 alatt... 🙄😁

Valaki, aki hasonló alkattal rendelkezik, tud ajánlani boltot vagy márkát? Hol találtatok magatokra fürdőruhát?



#bikini #váll #kis mell #Széles mellkas
nov. 19. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A legegyszerűbb megoldás: Ne csinálj gondot a melltartóválasztásból. Válassz egy csinos bugyit és légy topless. Így az anyagi keretbe is könnyen beleférsz.
nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A második fotó nem található
nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Oh, kösz és bocsi:

[link]


#1 😑

nov. 19. 20:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Senki? 😕
nov. 20. 09:02
 5/7 hosszúhajú ***** válasza:
azt hallottam profi stylistől, széles vállnál a nyakbaakasztós a jó hogy ne szélesítsem még. és tényleg, mert felfele fókuszálsz.
nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bandeau-fazon szerintem kis mellen is jól áll és talán össze is tartja. Épp a nagy ki akarna esni belőle.

[link]

[link]

[link]

nov. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Ja, volt ilyenem, mikor még B-s voltam, tényleg nem volt rossz. A fazonajánlásoknak is örülök, de lelőhely még jobban kéne. Mert ha meglátok egy nekem tetsző fazont, és megnézem az elérhető méreteket, szinte sosincs A-s. Egyáltalán. Még B-s is viszonylag kevés, viszont dögivel van C-től G vagy H kosárig. Hát mi ez az ország, tőgyerdő? 😑

Az A-soknak mindenhol az incifinci háromszögek meg a sportmelltartó-fazonok vannak. Ha olyat találok a méretemben, ami tetszene, 18-22000 Ft...a felsőrésze... 🥲

nov. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!