Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőrös mellkassal atlétát...

Szőrös mellkassal atlétát felvehetek a városba? 21/F

Figyelt kérdés
Lányok, nők nem gáz, ha egy fiatal srác(férfi) szőrös mellkassal is felvesz egy atlétát? Rövidre nyírom olyan 1centi körülire, annyira nem vagyok izmos egyébként, viszont nagyon le tudok barnulni nyaranta. (Ezt csak azért írom, h ne egy duci, hófehér srácot képzeljetek el. 😂😂)

2017. jún. 1. 20:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
Nyugodtan
2017. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem bejön, szóval nyugodtan :)
2017. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ne vágd le, én nagyon nem bírom ezt a trimmelt mellszőrt, szerintem semmi férfas nincs abban, ahogy elképzelem kisollóval vagdossa. Simn felvehetsz, nekünk nőknek bejön a szőrös férfi
2017. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen borostára vagy tüsire kell gondolni, az szerintem is röhejes, lehet hosszabb mint 1centi,annyi, h nem 3centis, göndörödő szőröm van, szernecsére vagy nem, elég sokkal megáldott😅
2017. jún. 1. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is bejön ha kilátszik egy fiú mellszőre.
2017. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
A szőrrel nincs baj, de az atléta szerintem gáz, csak izomagyakon, tetovált csávókon és nagypapákon szoktam látni.
2017. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Látom, már más is leírta szó szerint, amit akartam, de azért megerősítem én is:


A szőrös mellkassal nincs semmi baj (sőt, az a nagyobb gáz, ha szőrteleníti valaki) viszont az atléta nagyon ciki, igénytelen viselet. Még akkor is, ha inkább hasonlít ujjatlan pólóra.

2017. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De most nem fehér atlétára gondolok, hanem vannak egész jó színűek, azok is?? Mondjuk egy ilyen:


[link] melír

2017. jún. 2. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Inkabb ne!

Szornyen igenytelen es taszito!

Ferfiasnak mondjak egyesek maguk megnyugtatasara , pedig a testi igenytelenseguket leplezik vele mert egy epillalas nem tart sokaig..


3! Csak a magad velemenyet ird le legyszives , ne velekedj masokeval is!


6! Atleta nagypapas? Akkor biztos tudod mi volt meg a nagypapakon az atletaval egyutt?! A boxer.

Tehat az is oreges es erdekes hany bolond viseli meg a tobbi biztatja ra pedig legalabb annyira nevetseges mint az atleta.

2017. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, mondjuk a 15%-od rekordgyanús :D
2017. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!