Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fogjam be a fehér Nike cipőt...

Fogjam be a fehér Nike cipőt most vagy várjak vele tavaszig?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fehér Nike cipőt. Hogy most pontosan melyik típust azt meg nem mondom. Ez ilyen picit magasabb de azért mégsem egy bakkancs és a hátuljára rá van írva, hogy Nike ilyen írott nyomtatott betűkkel. Belül a cipőt egyébként elég melegnek érzem.


Szerintetek felvegyem ma vagy várjak vele tavaszig? Egyébként úgy akarom hordani, hogy amikor odakint nincsen sár (mint pl most), csak nem tudom van e értelme most felvenni és aztán ki tudja mikor tudnám legközelebb mert éjszakára már írja a havat meg esőt. De azért csak jó lenne nem is tárolgatni sokáig.



nov. 27. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a türelmes típus. Én már most felvennén, ha lenne egy új cipőm.
nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, úgyhogy valszeg felveszem.


Ráadásul így, hogy befagyott minden még nagyon a por sem fog felverődni rá mert az is meg van dermedve :D


Belül meg annyira furcsán meleg a cipő... Egy kis vékony félzoknival vettem fel egy pár percre és bele melegedett a lábam. Szerintem ezt ilyen 25 fok felett már hordani sem lehet majd ha nem akarom, hogy bele rohadjon a lábam.

nov. 27. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!