Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki-e a kopogós magassarkú...

Ciki-e a kopogós magassarkú boltban vagy egyéb zárt helyeken ahol visszhangzik tőle a helység?

Figyelt kérdés
Már többször jártam úgy, hogy egy boltban vagy máshol kopogva mentem magassarkúba és felfigyeltek rám. Szerintetek ez ciki vagy csak a hangra figyeltek fel és csak odanéztek?

nov. 30. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy az.
nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Én szoktam így járni, én magamon nem szeretem mert tényleg mindenki engem néz ilyenkor. De próbálom elkerülni. Ma már vannak nem kopogós magassarkúak is. Egyébként ha látok ilyet engem is tud zavarni.
nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha a kérdés nem fétises hanem komoly (bár nem hiszem). Akkor itt a komoly válaszom:

Szerintem az. Igazán a "kopogós" magassarkú kb. csak arra jó, hogy felfigyeljenek rá az emberek.

nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező en imadnam ha ilyen barátnőm lenne mint te

Nekem bejön a cipő kopogo hangja de meg inkabb ha az illető csinos nő a parom, büszke lennek rá hogy nőiesen öltözik! ❤️👠

nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Mi lenne ezen a fétis?
nov. 30. 19:47
 6/13 hosszúhajú ***** válasza:
84%
csak ha éjjel vagy hajnalban mászkálsz a társasházban a lépcsőházban vagy a lakásban vagy a társasház előtt nyáron nyitott ablakoknál éjjel-hajnal körül. szóval alvásidőben alvó emberek közelében.
nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapvetően nem zavar - nekem is vannak kopogó cipőim, és kifejezetten jó érzés számomra hallani, ahogy a cipőm sarka a földel találkozik~

Viszont amikor nagyon koncentrálnom kell valamire (pl épp tesztet írok) és a tanár épp akkor határozza el, hogy föláll egyet sétálni a teremben vagy kint a folyosón valakinek pont akkor kell lemenni a lépcsőn - na az nagyon ki tud zökkenteni! Boltban vagy egyéb nyilvános helyen engem sose zavart; éjszaka pedig túl mélyen alszok ahhoz, hogy ilyen kis hangra fölkeljek.

Hacsak nincs kiírva a bejáratra, hogy magassarkúban belépni tilos nyugodtan bemehetsz

dec. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Én egyik cipőmre tetettem fém sarkat. Az ok: az eredeti gumis-műanyagos sarok túl hamar elkopott róla, a fém tovább tart.
dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

Szia cipőre tetettel?

Anugy szereted a magassarkúkat?

dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem.
dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!