Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Force 1 "megéri" az...

Nike Air Force 1 "megéri" az árát?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós cipő? Mennyivel bírja tovább mint mondjuk egy 10e ft kínai cipő? Nagyon megtetszett egy bizonyos színkombinációban,és gondolkozom rajta hogy kiköhögöm érte az 50 ezret,mert marha jól néz ki,de eddig nemigazán jártam drágább cipőkbe,pont azért mert "eszem őket" hamar szétmennek a lábamon. És az kicsit hervasztó lenne,ha ugyanannyi idő alatt menne tönkre mint a 9ezres sinsayes. Szerintetek bepróbáljam mint első drágább sneakert? (Tudom van félmillióért is cipő,mielőtt valaki ezzel jönne).

dec. 3. 03:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Végül rászántam magam és megrendeltem Aboutyou-ról rövid szárú "panda" színben😁
dec. 9. 13:33
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#11 Jól tetted:D Kell is egy AF1:D
dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy betörjön vegyél bele sheildet. Nem nagy kiadás.
dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 teljesen igaz
dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Shieldtől nem lesz kényelmetlen a viselése? Mármint merev,nem hajlik orrnal stb...

Amúgy fogok bele venni szerintem.

dec. 22. 00:23
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem. Nekem van egy air force cipőm és egy jordanam. Mindkettőbe van sheild és egyeltalán nincsenek betörve.
dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gungasam ***** válasza:
37%
Minden roma csávó és csaj nájkiban ugrál itt a faluban. Tellik a segélyből. Akkor se kéne ha utánam dobnák..Mind csupa műanyag meg rongy és műbőr.Nem tartja a lábat, nem szellős..Vagy nem meleg ha téli. Csak is no name cipőket vásárolok, megnézem a varrását, a ragasztását, mennyi benne a valódi és a mennyi a mű...lehetőleg tiszta bőr cipőket vásárolok. Ritkán de hosszú időre.Egyedül a talpnál vagyok engedékeny, az lehet mű. Már nagyon nehéz bőrtalpú cipőt találni.
febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!