Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek tetszik fiúkon...

Lányok! Nektek tetszik fiúkon ez a divatirányzat?

Figyelt kérdés
A divatirányzat a UK Drip. Mit gondoltok róla? Tetszik fiúkon? Indoklást írjatok kérlek, ha szeretnétek akkor kort is.

dec. 5. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon gáznak tartom.

Én a férfiakat szeretem, 15 éves kor felett pedig senki nem öltözik így.

dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem egész vicces. A szájat eltakaró maszk meg hasznos így a téli időszakban.
dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nekem erre a Google csupa hülyegyereket dob ki.
dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon nem. Ez a bő cuccos melegítőgatyás feltűnő sneakerekkel stílus nekem olyan mint a reklám ytn senki nem kíváncsi rá senkinek nem tetszik de mindenhol ott van és erőltetik. Szeretem ha egy pali kifinomult és nem csinál magából majmot.
dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
ez a ninja stílus?
dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5, igen
dec. 6. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért kell lepontozni az ellenvéleményt.. Megkérdezted és választ kaptál. Öltözz akkor kreténnek nekünk mindegy
dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Én legalább felig hasznosat adtam mindenkinek. Rajtam kívül is biztos pontoznak többen, én azt nem figyelem.
dec. 7. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Covid-szülte 2020-as karantén trend.

De azoknak az éveknek (2019-2022) jobban bejött a divatja. Érdekes volt, fantáziadús. Tele túlzásokkal, de pont ez volt benne a szórakoztató. Nem csak egy trendet nyomtak, hanem rengeteg különböző új és retró stílust. Be tudtam szerezni egy csomó menő cuccot, amikért a ‘80-as évekbe kellett volna visszamennem, ha nem magamnak varrnám meg.

Most újra unalmas a divat….

dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jobb, ha még sem nézem.

Egyébként ez stílusirányzat, nem pedig divat.

dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!