Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télikabátot milyen gyakran...

Télikabátot milyen gyakran mossátok/tisztíttatjátok?

Figyelt kérdés

Mondtam valakinek hogy szerintem nem praktikus a világos télikabát, mert akkor gyakran kell mosni, koszos lesz. Erre visszakérdezett, hogy ha nem látszik a kosz akkor nem is kell mosni?


Ez szöget ütött a fejembe, de nem egészen tudom ezt elképzelni. Tényleg van aki heti 1-2 alkalommal mossa minimum a télikabátot? Hogy bírja? Nem jön szét? Hogy szárad meg olyan hamar?


Milyen gyakran “kell” mosni?


dec. 5. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Hetente egyszer vagy többször
Havonta egyszer vagy többször
Évente
Egyéb
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy tél alatt 1x,2x.
dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Én vintedről vettem most a kismama kabátomat kimostam 40fokon ahogyan belevolt irva a cimkébe majd megszáritottam szárítógépben.Tavaly vettem egy vadonat új tommy hilfiger kabátot nem mostam ki egyszer sem 3 hónapot hordtam tavaly. A kismama kabátomat se tervezem mosogatni.
dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
Gyapjú szövetkabátjaim vannak télre, tavasszal mielőtt elrakom őket, mennek tisztítóba. Az őszi mosható kabátokat ha nem lesz pl. sáros akkor szintén mielőtt elrakom, kimosom otthon.
dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 hosszúhajú ***** válasza:
elvileg szezon végén kitisztíttatod, és így tisztán teszed el jövő évre. de bevallom, én nem teszem meg minden évben :O
dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hosszúhajú ***** válasza:
mert a hordás idejétől függ. télen sokkal ritkábban mozdulok ki, tehát sokkal ritkábban hordom, nem napi 5 napot járok munkába, sokat vagyok otthon.
dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem látszik a kosz, minek mossam ki a télikabátot. Bőven elég majd, amikor elrakom szezon végén.
dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egy tél alatt kétszer szoktam. Érezni rajta izzadtságszagot és kajaszagot, ha nem mossák. El nem tudnám képzelni, hogy évente mossam.
dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 hosszúhajú ***** válasza:
én sosem érzek alatta izzadtságszagot, mert olyan fázós vagyok hogy 6 pulóver van alatta és még úgy is fázom.
dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is csak a villamoson szoktam. Lehet tudni, ki izzadt be, meg ki akasztotta fel egy étteremben a kabátot két hete.
dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A második kérdésedre nem válaszoltam. Egyszerűen berakod a mosógépbe kimosod, és kicentrized, nem jön szét, és olyan hamar megszárad, mint bármi más. A tollkabát az kicsit bonyolultabb, mert ha nincs szárítógéped, akkor össze fognak benne tapadni a tollak. Ezt tisztítóba szokták vinni. A gyakorlatban meg nem viszik sehová. Irodában mindig utáltam, ha összeraknak egy tollkabátossal, mert megjön, lerakja a kabátját, és egész nap a bűze terjeng a szobában.
dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!