Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Céges karácsonyi vacsorára...

Céges karácsonyi vacsorára milyen ez az outfit?

Figyelt kérdés

Hamaorosan lesz a cégnél a karácsonyi vacsora, egy ilyen outfitben gondolkodom: [link]

Szerintetek jó ez? A combzokni mintás harisnya nekem nagyon tetszik, szerintetek fel lehet venni ilyen alkalomra?



dec. 6. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
A felsőrész alkalomra snassz, a zoknit azzal a szoknyával inkább nem minősítem, de azok sem oda valók.
dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
16 éves kor fölött az ilyen outfitet hanyagolnám, bármennyire is "cuki"-nak tűnik, ez nem felnőttnek való. Ebben senki nem fog komolyan venni.
dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, ha pl a 20 éves gyakornok vagy valami picike cégnél ahol rajtad kívül csak ötvenes nők dolgoznak, akkor elmegy.
dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Ez a szoknya nem illik a többi ruhához, a bakancs pedig trampli.
dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Furán kihivó.
dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Szörnyű kombó. Ezek a ruhadarabok nem illenek egymáshoz. Ezt a harisnyát hanyagold, inkább szerezz egy normális blúzt, és azért a cipő sem a legjobb döntés.
dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
A cipő szerintem se túl jó, de a többi szuper.
dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Bőrszoknyával és csizmával jobb.
dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem egy céges karácsonyi vacsorára való, oda illik kicsit jobban kiöltözni. Persze attól is függ, hogy nálatok milyen jellegű szokott lenni, de általában ennél elegánsabb ruha az elvárás. Itt a pulcsi és a cipő teljesen hétköznapi, bármelyik munkanap mehetnél ebben. Így egyben is előbb tudnám elképzelni egy átlagos munkanapra, mint egy céges vacsira.
dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Hogy miért olyan fontos mindig ez a karácsonyi vacsi, mikor évente 2000 órát enélkül is látom az egész asztaltársaságot? Nekem elég a 2000.
dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!